جزییات جدید از تجاوز ایرانشهر | تجاوز به 41 دختر کذب محض است!

تجاوز,تجاوز به دختران ایرانشهر,تجاوز در ایرانشهر,ایرانشهر,حادثه ایرانشهر,امام جمعه ایرانشهر,مولوی محمد طیب ملازهی, محمدطیب ملازهی,تجاوز جنسی ایرانشهر,تجاوز جنسی در ایرانشهر,ماجرای ایرانشهر,ماجرای تجاوز ایرانشهر,ماجرای تجاوز در ایرانشهر,عکس تجاوز,اخبار تجاوز ایرانشهر,تجاوز در ایران,عکس تجاوز ایرانشهر,فیلم تجاوز ایرانشهر, فیلم ایرانشهر, فیلم حادثه ایرانشهر, فیلم ماجرای ایرانشهر, فیلم امام جمعه ایرانشهر,فیلم تجاوز به دختران ایرانشهر, فیلم ماجرای دختران ایرانشهر, فیلم دختران ایرانشهر, دختران ایرانشهر,جزییات ماجرای ایرانشهر, فاجعه ایرانشهر, تجاوز به دختران در ایرانشهر, قضیه ایرانشهر, تعقیب قضایی امام جمعه ایرانشهر, تعقیب امام جمعه ایرانشهر, اخبار امام جمعه ایرانشهر, جزییات جدید از تجاوز ایرانشهر,تجاوز به 41 دختر کذب محض است

جزییات جدید از تجاوز ایرانشهر | تحقیقات در پرونده ربودن و آزار دختران ایرانشهری با دستگیری دومین متهم پرونده وارد مرحله جدیدی شد و تلاش برای دستگیری دو عضو دیگر این باند ادامه دارد.

به نقل از رکنا، حجت‌الاسلام علی موحدی راد، دادستان عمومی و انقلاب سیستان و بلوچستان با اعلام خبر دستگیری متهم دوم این پرونده گفت: متهم برای تکمیل تحقیقات و مشخص شدن نقش وی در این پرونده به ایرانشهر اعزام شد. این فرد از متهمان اصلی پرونده نیست و فقط سلاح در اختیار متهمان اصلی قرار داده است.دادستان عمومی و انقلاب استان افزود: تاکنون سه دختر ایرانشهری به‌خاطر آدم ربایی و تجاوز به عنف شکایت کرده‌اند یکی از دخترها مدعی شده که دی سال گذشته از سوی 4 عضو باند مورد آزار قرار گرفته و دو نفر دیگر نیز زمان این اتفاق هولناک را اردیبهشت و خرداد امسال اعلام کرده‌اند. موحدی ادامه داد: تاکنون دو متهم در رابطه با پرونده تجاوز در ایرانشهر دستگیر شدند و متهمان دیگر نیز شناسایی و دستور دستگیری آنان صادر شده است.وی تأکید کرد: بر اساس قانون هیچ مقام اجرایی به غیر از رئیس کل دادگستری و دادستان مرکز استان حق مصاحبه در رابطه با محتویات و مفاد پرونده‌هایی با موضوع قضایی بویژه پرونده‌هایی که تحقیقات اولیه آن محرمانه و در موضوع منافی عفت است را ندارد. دادستان یا رئیس دادگستری شهرستان‌ها نیز حتماً باید با هماهنگی رئیس کل دادگستری و دادستان مرکز استان مصاحبه کنند. بنابراین هر مقام اجرایی که در خصوص محتویات و مفاد پرونده قضایی مصاحبه کند کار خلاف قانون انجام داده و تحت پیگرد قضایی قرار می‌گیرد.

تجاوز به 41 دختر کذب محض است

مولوی کریم زایی، امام جمعه اهل سنت ایرانشهر نیز در گفت‌و‌گویی، با تکذیب خبر تجاوز به 41 دختر ایرانشهری از مردم خواست به دستگاه قضایی و امنیتی اعتماد کنند. وی گفت: تجاوز به 41 دختر در ایرانشهر کذب محض است چرا که آنها فقط سه نفر بودند. در این خصوص نهادها و دستگاه‌هایی مانند شورای تأمین، دادستانی و فرمانداری و غیره موظف به پیگیری هستند و مردم باید منتظر اطلاع‌رسانی از سوی این مراجع باشند. متأسفانه این جریان از سوی برخی افراد که اطلاعات اندکی داشتند اعلام شده که این امر باعث بدنامی شهر ایرانشهر شده است.

مولوی کریم زایی با تأکید بر اینکه در این جریان جای نگرانی برای هیچ کس وجود ندارد، افزود: بزرگ کردن این موضوع دسیسه دشمنان است این در حالی است که شیعه و سنی در استان سیستان وبلوچستان و بخصوص ایرانشهر وحدت و اتحادی فوق‌العاده دارند و هیچ یک به مال و جان و آبروی دیگری تعرض نمی‌کنند؛ این گونه اتفاقات و بزرگنمایی‌ها از تفرقه‌های دشمن به حساب می‌آید که برخی از روی نادانی به آن می‌پردازند.

http://www.aftabir.com
کد N1898455