رابطه زن خائنم با پسر دانشجو را دیدم و .... | ژاله به من گفته بود مطلقه است در حالی که ....

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,رابطه زن خائنم با پسر دانشجو را دیدم,ژاله به من گفته بود مطلقه است در حالی که

رابطه زن خائنم با پسر دانشجو را دیدم و .... | ژاله که دوسال نمی شد عروس شده بود خود را مطلقه معرفی کرد تا با پسری آشنا شود.

به نقل از رکنا، محمد 28 ساله باور نمی کند باید به زندان برود او پسر دانشجویی را که با زن خائن اش رابطه داشت تا سرحد مرگ کتک زد .
محمد پس از بازداشت به بازپرس پرونده گفت: ۲ سالی نیست که با ژاله ازدواج کردم از زندگی ام راضی بودم ژاله را زن خوبی می دانستم تا اینکه یک پیامک به موبایلش آمد با دیدن عکس یک پسر ناشناس و پیامی که محل قرار را با همسر من مشخص کرده بود ویران شدم. با گوشی ژاله پیامی را با عنوان تأیید محل قرار برای آن پسر ارسال کردم و با برداشتن چوبی به محل قرار رفتم و این پسر را به باد ضربات چوب گرفتم و پشیمان هم نیستم. ژاله خیانت کرده و باید مجازات شود نمی دانم در این دو سال با چند مرد و پسر دوستی کرده است او زندگی ام را نابود کرد و باید نابود شود.
جوان دانشجو که در این حمله زنده مانده است نیز به بازپرس گفت: من اهل این شهر نیستم و تنها یک دانشجو هستم وقتی عضو شبکه های اجتماعی تلفن همراه شدم ابتدا زن جوان که می گفت مطلقه است عکسی برایم ارسال کرد که زیر آن پیامی برای ابراز دوستی درج شده بود. بعد از مدتی  تصمیم گرفتم ژاله را از نزدیک ملاقات کنم که این بلا به سرم آمد.
اما ژاله دفاعیات عجیبی داشت او گفت: محمد را دوست دارم فکر نمی کردم بخاطر شیطنت مجازی متهم به خیانت شوم حتی اگر محمد آن پیام را نمی دید من هیچ گاه سر قرار با او نمی رفتم.
http://www.aftabir.com
کد N1898421