رابطه نامشروع زن شوهردار با مرد غریبه + فیلم | زیر تخت بودیم که پدر شوهرم دید و ....

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,رابطه نامشروع زن شوهردار با مرد غریبه فیلم,زیر تخت بودیم که پدر شوهرم دید

رابطه نامشروع زن شوهردار با مرد غریبه + فیلم | فیلمی بتازگی در فضای مجازی پخش شده که حاکی از خیانت تازه عروس کلمبیایی است.

به نقل از رکنا، همان طور که در فیلم مشاهده می کنید پدرشوهر وقتی وارد خانه می شود با عروس نیمه برهنه خود مواجه می شود، این اتفاق در حالی رخ داده بود که خواهرشوهر و مادرشوهر این زن جوان با این مرد تماس گرفته و ادعا کرده بودند  مرد غریبه ای وارد خانه پسرشان شده است.


[span]
رابطه نامشروع زن شوهردار با مرد غریبه + فیلم | زیر تخت بودیم که پدر شوهرم دید و ....رابطه نامشروع زن شوهردار با مرد غریبه + فیلم | فیلمی بتازگی در فضای مجازی پخش شده که حاکی از خیانت تازه عروس کلمبیایی است.

وقتی پدرشوهر وارد خانه شد عروس با کمال پررویی به آن ها گفت:  چرا سرتان را  انداخته اید و آمده اید داخل؟ چرا قبل از آمدن زنگ نزدید؟ شاید من کار داشتم یا لباس به تن نداشتم.


پیرمرد بیچاره وقتی این طرز حرف زدن عروس را می بیند شروع به فحاشی  به او می کند و این در حالی است که خواهر و مادر شوهراین عروس  شروع به ضرب و شتم او می کنند.
مادرشوهر با عصبانیت به همسرش می گوید که همه خانه را بگردد و احتمال می دهد که مرد غریبه جایی در خانه پنهان شده باشد، وقتی مرد وارد اتاق خواب می شود متوجه مرد جوانی در زیر تخت می شود که از طرز لباس پوشیدن او مشخص است خیلی عجله ای لباس بر تن کرده و در حالی که می خندد از زیر تخت بیرون می آید.
http://www.aftabir.com
کد N1898179