بلای وحشتناکی که سر خواننده زن محبوب آمد | حمله وحشیانه به ریحانا + عکس

ریحانا,عکس ریحانا,ریحانا عکس,ریحانا اینستاگرام,عکسهای ریحانا,عکس های ریحانا,کریس براون,عکس کریس براون,کریس براون عکس,کریس براون اینستاگرام,عکسهای کریس براون,عکس های کریس براون,بلای وحشتناکی که سر خواننده زن محبوب آمد,حمله وحشیانه به ریحانا عکس

بلای وحشتناکی که سر خواننده زن محبوب آمد | ماجرای حمله کریس براون به خواننده معروف سوژه خبرگزاری ها شده است.

به نقل از رکنا، کریس براون برای اولین بار به پیوند دوباره خود و ریحانا اشاره کرد و فاجعه ای که در سال2009 رخ داد و باعث جدایی آنها شد را تاسف انگیزترین اتفاق زندگیش خواند.
در سال 2009 ، در آستانه برگزاری مراسم گرمی ، کریس براون در ماشین خود به نامزد سوپر استار خود حمله کرد و او را کتک زد و در نتیجه روابط عاشقانه آنها به خشونت و دعوا تبدیل شد!

اما ماه گذشته ریحانا تایید کرد که قصد دارد به کریس براون یک شانس دیگر بدهد و حالا کریس درباره این آشتی بحث برانگیز و جنجالی صحبت کرده است.
او روز یکشنبه در جشنی که بعد از مراسم اسکار توسط التون جان برگزار شد ، به خبرنگاران گفت:« گاهی اوقات انسان با کسانی که دوستشان دارد ، دعوا می کند ، حرفهای بدی گفته می شود و همه چیز به هم می پیچد. آن شب تاسف انگیزترین کار زندگیم را انجام دادم و بزرگترین اشتباه زندگیم را مرتکب شدم. اما هنوز هم مرا دوست دارد واقعا چه می توانم بگویم؟ بله من بخشیده شده ام اما برای اینکه او مرا ببخشد خیلی تلاش کرده ام»
اما ظاهرا این حادثه هیچ وقت فراموش نمی شود و در مراسم اسکار نیز ، مک فارلین ، مجری مراسم اسکار با مقایسه فیلم خشونت آمیز "دی جی جانگو" با ماجرای جنجالی کریس و ریحانا ، این فاجعه را دوباره به همه یاد آوری کرد.
اما کریس تاکید کرد که به این مسائل عادت دارد و گفت:« مردم همیشه به خاطر این جریان به من حمله می کنند و مرا سرزنش می کنند. این انتقادها و سرزنش ها هر روز و همیشه با من است و همچنان ادامه دارد . اما هیچ کس مرا نمی شناسد ، هیچ کس ما را نمی شناسد . دیگر این سرزنشها مرا اذیت نمی کند. آنها می توانند هر طور که می خواهند قضاوت کنند اما واقعیت این است که آنها هیچ چیزی در مورد ما نمی دانند. من از آن شب به بعد چیزهای زیادی یاد گرفته ام و خیلی بزرگتر و عاقلتر شده ام. در آن زمان من خیلی جوان بودم و خیلی چیزها را نمی فهمیدم . حمایت کسانی که مرا می شناختند و طرفداران بی نظیرم باعث شد که من این بحران را پشت سر بگذارم»
http://www.aftabir.com
کد N1897233