عامل تجاوز به دختران ایرانشهری «یک سرمایه دار» است! | ناگفته های امام جمعه ایرانشهر از ماجرا +فیلم

تجاوز,تجاوز جنسی,تجاوز به دختر,تجاوز به دختر جوان,آزار جنسی,تعرض,تعرض جنسی,تجاوز به دختران ایرانشهر,تجاوز در ایرانشهر,ایرانشهر,ایرانشهر کجاست,حادثه ایرانشهر,ایرانشهر در کدام استان است,تجاوز گروهی,تجاوز گروهی در ایرانشهر,تجاوز گروهی ایرانشهر,تجاوز به دختران,امام جمعه ایرانشهر,تجاوز دختر,شهر ایرانشهر,تجاوز جنسی ایرانشهر,تجاوز جنسی در ایرانشهر,ماجرای ایرانشهر,ماجرای تجاوز ایرانشهر,ماجرای تجاوز در ایرانشهر,عکس تجاوز,اخبار تجاوز ایرانشهر,تجاوز در ایران,عکس تجاوز ایرانشهر,فیلم تجاوز ایرانشهر, فیلم ایرانشهر, فیلم حادثه ایرانشهر, فیلم ماجرای ایرانشهر, فیلم امام جمعه ایرانشهر,فیلم تجاوز به دختران ایرانشهر, فیلم ماجرای دختران ایرانشهر, فیلم دختران ایرانشهر, دختران ایرانشهر, علت شکایت نکردن دختران ایرانشهر, جزییات ایرانشهر, جزییات ماجرای ایرانشهر, متهم ایرانشهر, متهم تجاوز ایرانشهر,امام جمعه ایرانشهر, فیلم امام جمعه ایرانشهر, ماجرای دختران ایرانشهر,متجاوز ایرانشهر کیست,

عامل تجاوز به دختران ایرانشهری «یک سرمایه دار» است! | امام جمعه ایرانشهر با اشاره به ماجرای تجاوز به 41 دختر در این شهر از دستگیری یکی از متهمان این پرونده خبر داد و گفت: نمی‌توانیم نام افراد را ببریم اما می‌توانم بگویم فرد دستگیر شده سرمایه‌دار است! نماینده ایرانشهر اما می گوید از این میان تنها 4 نفر شکایت کرده و تحت حمایت های روانی و پزشکی قرار گرفته اند...


[h2]ماجرای تجاوز در ایرانشهر 
همین چند هفته پیش بود که خبر  ربایش، قتل و به گواه برخی از رسانه‌های خبری تجاوز به عاطفه بامری دختر بچه ۹ ساله ایرانشهری افکار عمومی را به سمت خود کشاند. نگرانی و خشم از این خبر هنوز باقی مانده بود که مولوی محمد طیب ملازهی امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در مراسم عیدفطر از تجاوز به 41 دختر ایرانشهری خبر داد و دادستان عمومی و انقلاب زاهدان و فرماندار ایرانشهر و نماینده ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی، ضمن تایید موضوع تجاوز، تعداد 41 قریانی را تایید نکرده و تعداد مراجعان و شاکیان را سه نفر اعلام کرده‌اند. وزیر کشور روز گذشته دستور بررسی سریع حادثه را صادر کرده است.

ناگفته های امام جمعه ایرانشهر 


مولوی محمدطیب ملازهی امام جمعه ایرانشهر که نخستین بار خبر تجاوز گروهی به 41 دختر را در نماز جمعه اعلام کرده است، به خبرنگار رویداد۲۴ می‌گوید: خوشبختانه یک نفر از متهمان ماجرای تجاوز به دختران دستگیر شده است و پس از پیگیری‌هایی که داشته‌ایم اداره آگاهی ایرانشهر طبق اعترافات فرد دستگیر شده آمار 41 نفر را به من داده است.
وی در ادامه می‌گوید: علاوه بر اداره آگاهی ایرانشهر، خانواده یکی از قربانیان تجاوز هم  پس از مراجعه برای پیگیری پرونده و پس از ارائه اطلاعات انتظامی به آنان، تعداد 41 قربانی را تایید کرده‌اند و صحبت و آمار من هم بر همین اساس بوده است.
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر می گوید: شهرستان ایرانشهر مرکز جغرافیایی سیستان و بلوچستان است و همچنین به دلیل موقعیت آن، بسیار مهاجرپذیر است و از هر خانواده و هر فرهنگی در این شهرستان زندگی می‌کنند بنابراین باید به این موضوع توجه کرد که این مهاجرپذیری در جریان تجاوز بی تاثیر نبوده است.

متهم تجاوز ایرانشهر سرمایه‌دار است


او در خصوص نام و پیشینه متهمان این ماجرا می‌گوید: نمی‌توانیم نام افراد را ببریم اما می‌توانم بگویم فرد دستگیر شده سرمایه‌دار است و همانطور که می‌دانید در بسیاری از مواقع  افراد قدرتمند و پولدار در کنار هم جمع می‌شوند و با بی خردی جامعه‌ای را از اخلاقیات تهی می‌کنند.

فیلم: ماجرای تجاوز در ایرانشهر


عامل تجاوز به دختران ایرانشهری «یک سرمایه دار» است! | ناگفته های امام جمعه ایرانشهر از ماجرا +فیلمعامل تجاوز به دختران ایرانشهری «یک سرمایه دار» است! | امام جمعه ایرانشهر با اشاره به ماجرای تجاوز به 41 دختر در این شهر از دستگیری یکی از متهمان این پرونده خبر داد و گفت: نمی‌توانیم نام افراد را ببریم اما می‌توانم بگویم فرد دستگیر شده سرمایه‌دار است! نماینده ایرانشهر اما می گوید از این میان تنها 4 نفر شکایت کرده و تحت حمایت های روانی و پزشکی قرار گرفته اند...


فرماندار ایرانشهر: تجاوز گروهی به 41 دختر، حلقه‌های گسترده‌تری دارد
نبی بخش داوودی فرماندار شهرستان ایرانشهر که رییس شورای تامین نیز هست به رویداد۲۴ می‌گوید: تا زمانی که مراحل شناسایی و بررسی ابعاد مختلف ماجرای تجاوز به دختران طی نشود نمی‌توان راجع به آن اظهار نظر کرد. در اعترافات اولیه تعداد 41 نفر ذکر شده است که  البته این آمار هنوز رسمی نیست.
او با بیان اینکه یک نفر از متهمان دستگیر شده و طی بازجویی‌های متعدد به دنبال دیگر حلقه‌های این ماجرا هستیم، به سنت‌های مردم ایرانشهر اشاره می‌کند و می‌افزاید: مردم شریف ایرانشهر تعصبات و سنت‌های خاصی دارند و از هیچ تلاشی برای حفظ این سنت‌ها فروگذار نخواهند کرد.
تجمع ایرانشهر فعلا مسالمت آمیز حل شد
بخش داودی در خصوص تجمع حدود 50 نفر از ساکنان ایرانشهر برای اعتراض به موضوع تجاوز به دختران اتفاق افتاده می‌گوید: این تجمع برای اعتراض و اعلام ناراحتی از این اتفاق بود و مردم خواستار رسیدگی به این مشکل بودند.
او می افزاید: پس از اطلاع از تجمع مقابل درب فرمانداری به میان مردم رفته و برای پیگیری پرونده مجرمان و اشد مجازات آنان قول‌های مساعدی به مردم دادیم و خوشبختانه فعلا موضوع به صورت مسالمت آمیز مرتفع شد.
نماینده مردم ایرانشهر ضمن محکوم کردن خاطیان ماجرای تجاوز به دختران می‌گوید: تعداد مشخصی از قربانیان به ما اعلام نشده و نظر نهایی را مقامات قضایی و انتظامی می‌دهند.


محمد نعیم امینی‌فرد می‌افزاید: تاکنون تنها 4 نفر از قربانیان تجاوز، به علوم پزشکی ایرانشهر مراجعه کردند و تحت حمایت‌های روانی، اجتماعی و پزشکی قرار گرفته‌اند. باید از دختران آسیب دیده حمایت شود و از تکرار چنین واقعه‌های تلخی جلوگیری کنیم.


ساختار انتظامی ایرانشهر باید تغییر کند
او تغییر در ساختار و تشکیلات انتظامی ایرانشهر را یک ضرورت می‌داند و قدیمی بودن این ساختار و کم بودن افراد بودمی در این ساختار را یکی دیگر از دلایل چنین اتفاق هایی می‌داند.


امینی فرد بیکاری، حاشیه نشینی، مهاجرت از روستا به شهر و سست شدن بنیان‌های اخلاقی را از دیگر دلایل این ماجرا می‌داند.


رویداد۲۴ 
#تجاوز #تجاوز جنسی #تجاوز به دختر #تجاوز به دختر جوان #آزار جنسی #تعرض #تعرض جنسی #تجاوز به دختران ایرانشهر #تجاوز در ایرانشهر #ایرانشهر #ایرانشهر کجاست #حادثه ایرانشهر #ایرانشهر در کدام استان است #تجاوز گروهی #تجاوز گروهی در ایرانشهر #تجاوز گروهی ایرانشهر #تجاوز به دختران #امام جمعه ایرانشهر #تجاوز دختر #شهر ایرانشهر #تجاوز جنسی ایرانشهر #تجاوز جنسی در ایرانشهر #ماجرای ایرانشهر #ماجرای تجاوز ایرانشهر #ماجرای تجاوز در ایرانشهر #عکس تجاوز #اخبار تجاوز ایرانشهر #تجاوز در ایران #عکس تجاوز ایرانشهر #فیلم تجاوز ایرانشهر # فیلم ایرانشهر # فیلم حادثه ایرانشهر # فیلم ماجرای ایرانشهر # فیلم امام جمعه ایرانشهر #فیلم تجاوز به دختران ایرانشهر # فیلم ماجرای دختران ایرانشهر # فیلم دختران ایرانشهر # دختران ایرانشهر # علت شکایت نکردن دختران ایرانشهر # جزییات ایرانشهر # جزییات ماجرای ایرانشهر # متهم ایرانشهر # متهم تجاوز ایرانشهر #امام جمعه ایرانشهر # فیلم امام جمعه ایرانشهر # ماجرای دختران ایرانشهر #متجاوز ایرانشهر کیست