ادامه شگفتی های جام جهانی 2018، برزیل هم متوقف شد!

جام جهانی 2018, جام جهانی 2018 روسیه, جام جهانی فوتبال, فوتبال, جام بیست و یکم, تیم ملی فوتبال برزیل, برزیل, تیم ملی فوتبال سوئیس, سوئیس

دو تیم برزیل و سوئیس در اولین دیدار خودشان در جام جهانی برابر هم به میدان رفتند.

دو تیم ملی برزیل و سوئیس در اولین دیدار خودشان در جام جهانی برابر هم به میدان رفتند که خلاصه این دیدار را در زیر می خوانیم:

اولین خطر جدی را ژمایلی روی دروازه برزیل ایجاد کرد و ارسال ژردان شکیری را به بالای دروازه فرستاد. در ادامه برزیل صاحب موقعیت شد و پائولینیو می توانست در دقیقه ۱۱ گل برتری را به ثمر برساند که این توپ با فاصله کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۹ کوتینیو موفق شد گل زیبایی را وارد دروزاه سوئیس کند و تیمش را پیش بیندازد. بعد از این گل زیبا بازی آرام شد و دو تیم به میدان داری مشغول بودند و موقعیت خاصی را روی دروازه ها شاهد نبودیم.

دقیقه ۴۵ ضربه سر تیاگو سلیوا روی ارسال کرنر از جناح چپ با اختلاف کمی از بالای دروازه سوییس بیرون رفت تا این دیدار با برتری یک بر صفر برزیل در نیمه نخست خاتمه یابد.

در دقیقه ۵۰ استیون زوبر با ضربه سر توانست از روی نقطه کرنر گل تساوی را وارد دروازه برزیل کند. هر چند بازیکنان برزیل معتقد بودند سوئیسی ها خطا کردند و این گل باید مردود اعلام می شد.  بعد از این گل بار دیگر برزیلی ها بازی رو به جلویی را به نمایش گذاشتند.

در دقیقه ۸۹ روبرتو فیرمینو با ضربه سر در آستانه باز کردن دروازه بود که موفق به این کار نشد و چند ثانیه بعد هم ضربه میراندا از کنار دروازه به بیرون رفت و این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

صفحه بازی جام جهانی روسیه 2018
برزیل: آلیسون، تیاگو سیلوا، میراندا، مارسلو، کاسیمیرو، گابریل ژسوس، نیمار، فیلیپ کوتینیو، دانیلو، پائولینیو و ویلیان.

سوئیس: یان سومر، اشتفان لیش اشتاینر، مانوئل آکانجی، هریس سفروویچ، گرانیک ژاکا، والون بهرامی، ریکاردو رودریگز، استیون زوبر، بلرین ژمایلی، فابرین شار، ژردان شکیری.کد N1897058