فیلم: خلاصه بازی روسیه عربستان | پیروزی 5-0 میزبان در بازی افتتاحیه جام جهانی

جام جهانی, عربستان روسیه, خلاصه عربستان روسیه, خلاصه روسیه عربستان, نتیجه بازی عربستان روسیه, بازی عربستان روسیه, بازی امروز روسیه عربستان, خلاصه بازی روسیه عربستان, روسیه عربستان جام جهانی, نتیجه بازی امروز روسیه, نتیجه بازی امروز روسیه عربستان, بازی روسیه و عربستان, بازی امروز روسیه و عربستان, بازی روسیه و عربستان, خلاصه بازی امروز روسیه عربستان, خلاصه بازی امروز روسیه عربستان, فیلم بازی روسیه عربستان, فیلم روسیه عربستان, خلاصه روسیه عربستان امروز, خلاصه بازی عربستان روسیه, بازی افتتاحیه جام جهانی, خلاصه بازی اول جام جهانی, گل های بازی روسیه عربستان, گل بازی روسیه عربستان, گلهای روسیه به عربستان, گلهای بازی روسیه به عربستان, شکست عربستان, بازی عربستان روسیه,

فیلم: خلاصه بازی امروز روسیه عربستان | بازی روسیه عربستان در نخستین روز از جام جهانی 2018 با نتیجه 5-0 به سود روسیه به پایان رسید. به گزارش آفتاب، گلهای روسیه را گازینسکی، چریشف، زیوبا و گلووین به ثمر رساندند. عربستان به عنوان یکی از نمایندگان آسیا نتوانست در این دیدار بازی خوبی از خود نشان بدهد. خلاصه بازی امروز روسیه عربستان را در ادامه ببینید!

خلاصه بازی روسیه عربستان


بازی امروز روسیه عربستان در نخستین روز جام جهانی 2018 با نتیجه 5-0 به سود روسیه میزبان به پایان رسید.
فیلم: خلاصه بازی روسیه عربستان | پیروزی 5-0 میزبان در بازی افتتاحیه جام جهانیفیلم: خلاصه بازی امروز روسیه عربستان | بازی روسیه عربستان در نخستین روز از جام جهانی 2018 با نتیجه 5-0 به سود روسیه به پایان رسید. به گزارش آفتاب، گلهای روسیه را گازینسکی، چریشف، زیوبا و گلووین به ثمر رساندند. عربستان به عنوان یکی از نمایندگان آسیا نتوانست در این دیدار بازی خوبی از خود نشان بدهد. خلاصه بازی امروز روسیه عربستان را در ادامه ببینید!

بازی امروز روسیه عربستان؛ گزارش بازی


روسیه پنج - عربستان صفر / گولوین، دقیقه 4+90: گولوین آخرین گلزن روسیه در بازی افتتاحیه بود. هنوز چند دقیقه از دبل چریشفف نگذشته بود که بازیکن شماره 11 میزبان از روی ضربه ایستگاهی گلزنی کرد.
روسیه چهار - عربستان صفر/ چریشف، دقیقه 1+90: ضربه استادانه و بی نظیر چریشف برای چهارمین بار معیوف را مقابل روسیه تسلیم کرد. بازیکن شماره 6 روس‌ها پاس پشت محوطه جریمه را با پای چپ از بالای دستان سنگربان حریف عبور داد و جو ورزشگاه را یک بار دیگر متشنج کرد.
دقیقه 89: ضدحملات عربستان بیشتر از روسیه است و آنها سعی می‌کنند حداقل اختلاف گل را به عدد دو برسانند. روسیه هم در طرف مقابل در کنترل ضربان بازی موفق بوده و همچنان تیم برتر میدان است. در این دقیقه داور چهارم 3 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.
دقیقه 73: شوت سرکش الدوساری با فاصله کمی از کنار دروازه روسیه به اوت رفت.

گل بازی روسیه عربستان؛ زیوبا


روسیه سه - عربستان صفر / ژیوبا، دقیقه 71: بازیکن تازه وارد روسیه با ارسال زوبنین روی تیر دوم با ضربه سری خلاف جهت شیرجه معیوف به سومین گلزن روسیه در بازی افتتاحیه جام جهانی تبدیل شد.
دقیقه 67: شوت پرقدرت زوبنین با دفع ناقص سنگربان سعودی به اسمولوف رسید اما با شیرجه مجدد معیوف موفق شد توپ را دور کند و در نهایت هوساوی توپ را از منطقه خطر دور کرد.
دقیقه 56: فرصت مناسب برای گلزنی عربستان هدر رفت. سانتر از کناره‌ها به اشاره کوچک از مهاجم عربستان نیاز داشت تا دروازه روسیه باز شود اما این اتفاق رخ نداد.
دقیقه 51: پاس در خط عرضی مدافعان عربستان به ژیرکوف رسید اما او با توجه به زمان مناسب برای ضربه زدن به توپ، با شوتی محکم توپ را روانه اوت کرد.
دقیقه 46: بازی در نیمه دوم با پاس بازیکنان روسیه آغاز شد. جو بازی در دقایق ابتدایی نیمه دوم آرام دنبال می‌شود.

گل بازی روسیه عربستان؛ چریشف


روسیه دو - عربستان صفر / چریشف، دقیقه 43: بازیکنان روسیه با سه پاس بلند از سمت چپ زمین عربستان به پشت محوطه جریمه حریف رسیدند و پس زیبای زوبنین به چریشف سبب شد تا این بازیکن جوان با یک ضربه دقیق به تعویض طلایی چرچسوف تبدیل شود.
دقیقه 35: ضدحمله سریع روس‌ها با دو خطای بازیکنان حریف مواجه شد؛ در میانه میدان ابتدا خطایی انجام شد که داور دستور به ادامه بازی داد و در ادامه سرنگون شدن کولوین در محوطه جریمه در چند قدمی داور پنالتی اعلام نشد.
فکت: گازینسکی پس از فیلیپ لام به اولین بازیکنی تبدل شد که گل آغازین جام جهانی را با اولین ضربه به سمت چارچوب به ثمر می‌رساند.
دقیقه 27: سالم الدوساری با یک ضربه از راه دور شانس گلزنی خود را امتحان کرد اما توسط مدافعان دور شد.
دقیقه 24: گرفتگی عضله به دژاگوئف اجازه نداد به بازی ادامه بدهد و چریشف جوان به جای او وارد ترکیب روسیه شد.
دقیقه 15: فشار حملات روسیه بیشتر شده و در این دقیقه دژاگوئف چند ثانیه با گل دوم فاصله داشت که پس از برخورد به مدافعان دچار مصدومیت جزیی شد و ضربه او را معیوف دفع کرد.

گل بازی روسیه عربستان؛ گازینسکی


روسیه یک - عربستان صفر / گازینسکی، دقیقه 12: ارسال کرنر روی دروازه عربستان با دفع ناقص مدافعان دوباره به سمت راست محوطه جریمه فرستاده شد؛ گازینسکی با ضربه‌ی سری دقیق ارسال گولوین را به عنوان اولین گل جام بیست و یکم تبدیل کرد.
دقیقه 6: پاس پشت مدافعان عربستان، معیوف را مجبور کرد تا برای جلوگیری از ایجاد موقعیت خطرناک از دروازه خارج شود.بازی روسیه عربستان؛ تصاویر


عکس های بازی روسیه و عربستان را در ادامه می بینید.بازی عربستان و روسیه؛ حاشیه بیرون از متن


در فاصله کوتاهی که از جلو افتادن روسیه از حریف خود گذشت، کاربران فضای مجازی دست از سوژه پردازی در خصوص صحنه های این بازی برنداشته اند. یکی از تصاویری که در فضای مجازی منتشر شده و باعث تمسخر کاربران فضای مجازی شده، واکنش عبدالله معیوف روی گل دوم روسیه است. گلر تیم عربستان بعد از مواجه شدن با ضربه دنیس چریشف با چشمانی بسته واکنش نشان می دهد و مسیر حرکت توپ را نگاه نمی کند. همین اتفاق سوژه ای برای خندیدن کاربران مختلف فضای مجازی شده است.
کد N1895698