تغییر ساعت اجرای دو نمایش در «سنگلج» و «شهرزاد» به دلیل جام جهانی

سینما و تئاتر,جام جهانی,تماشاخانه سنگلج,پردیس تئاتر شهرزاد,تغییر ساعت اجرای نمایش‌ها

نمایش‌های «خدای کشتار»، «کمدی دپوتات» و «کافه پولشری» در پردیس تئاتر شهرزاد و نیز نمایش «عکس خانوادگی» در تماشاخانه سنگلج در تاریخ جمعه ۲۵ خرداد، قبل از بازی تیم ملی روی صحنه می‌روند.

به گزارش ایلنا، ساعت اجرای نمایش «عکس خانوادگی» به دلیل همزمانی با بازی تیم ملی کشورمان در جام جهانی تغییر کرد.

براساس برنامه‌‌ریزی صورت گرفته نمایش «عکس خانوادگی» به نویسندگی محمود استادمحمد و کارگردانی رضا بهرامی روز جمعه ۲۵ خرداد ساعت ۱۷ در تماشاخانه سنگلج روی صحنه خواهد رفت.

در این اثر نمایشی پرستو گلستانی، مهران امام بخش و امیر عدل پرور به ایفای نقش می‌پردازند.  

تغییر در ساعت نمایش‌های «پردیس تئاتر شهرزاد»/ آغاز «یک دقیقه و سیزده ثانیه» از ۳۱ خرداد

نمایش‌های «خدای کشتار»، «کمدی دپوتات» و «کافه پولشری» در تاریخ جمعه ۲۵ خرداد، قبل از بازی تیم ملی روی صحنه می‌روند.

به دلیل آغاز جام جهانی فوتبال و همزمانی بازی‌های تیم ملی کشورمان با نمایش‌های در حال اجرا در «پردیس تئاتر شهرزاد» و حمایت هنرمندان تئاتر از تیم ملی فوتبال، نمایش‌های «خدای کشتار» به کارگردانی علی سرابی، «کمدی دپوتات» به کارگردانی اتابک نادری و «کافه پولشری» به کارگردانی الهام پاوه‌نژاد در تاریخ جمعه ۲۵ خرداد، قبل از بازی تیم ملی روی صحنه می‌روند.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نمایش «خدای کشتار» در دو سانس ۱۵ و ۱۷، نمایش «کمدی دپوتات» در ساعت ۱۷ و نمایش «کافه پولشری» در ساعت ۱۷ قبل از بازی تیم ملی فوتبال ایران، روی صحنه خواهند رفت.

همچنین از سوی دیگر، نمایش «یک دقیقه و سیزده ثانیه» به کارگردانی شهرام گیل‌آبادی که سال گذشته روی صحنه رفت و یکی از نمایش‌های پرمخاطب سال ۹۶ نام گرفت، از تاریخ ۳۱ خرداد سال جاری در سالن شماره ۱ پردیس تئاتر شهرزاد در ساعت ۲۱ اجرا خواهد شد.

پانته‌آ بهرام، سیما تیرانداز و لادن مستوفی بازیگران این نمایش هستند، علاقه‌‌مندان به هنرهای نمایشی می‌توانند بلیت این اثر را از سایت تیکت، پیش‌خرید کنند.

نمایش «خدای کشتار» نیز هفته پایانی خود را سپری خواهد کرد و طبق تصمیم این گروه نمایشی، بار دیگر این نمایش در تهران هیچ اجرایی نخواهد داشت.

نوید محمدزاده، ستاره پسیانی، علی سرابی و مارال بنی‌آدم در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

کد N1894739