بلای شومی که شوهر شیطان صفت دوستم سرم آورد باعث شد تا....

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,بلای شومی که شوهر شیطان صفت دوستم سرم آورد باعث شد تا,,,,

بلای شومی که شوهر شیطان صفت دوستم سرم آورد باعث شد تا.... | زن جوان که مدعی بود در دام شیطانی دوستش و همسر وی گرفتار شده است در دادگاه کیفری حاضر شد. وی گفت بعد از این ماجرا همسرش او را طلاق داده و حالا نمی تواند در چشمان دو دختر نوجوانش نگاه کند.

به نقل از رکنا، مدتی پیش زن 43ساله ای به نام فائقه به کلانتری در غرب تهران رفت و از یک زوج جوان شکایت کرد. وی گفت: مدتی پیش با زنی به نام آناهیتا آشنا شدم. رفت و آمد های ما با هم ادامه داشت تا اینکه او چند بار مرا به خانه اش دعوت کرد. آخرین بار وقتی به خانه او رفته بودم  همسر آناهیتا به نام فرهاد مرا آزار داده است.
به دنبال این شکایت آناهیتا و شوهرش بازداشت شدند و هر دو ادعای این زن را رد کردند.
دوشنبه گذشته زنی که ادعا کرده بود به او تجاوز شده است در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شد و از شکایت خود صرف نظر کرد. وی گفت: وقتی شوهرم به این ماجرا پی برد مرا طلاق داد. حالا همراه دو دخترم زندگی می کنم و بابت حرف هایی که پشت سرم مطرح شده است از دخترانم خجالت زده هستم و حتی نمی توانم در چشمان آنها نگاه کنم. به همین خاطر می خواهم به آناهیتا و شوهرش رضایت بدهم.
با اعلام رضایت این زن آناهیتا و شوهرش قرار است امروز پشت درهای بسته محاکمه شوند.
http://www.aftabir.com
کد N1894655