اعدام محمد ثلاث + عکس | جزییات جدید از اعدام محمد ثلاث

دراویش گنابادی,دراویش گنابادی چه کسانی هستند؟,درگیری دراویش گنابادی,فرقه دراویش گنابادی,دراویش گنابادی کیست؟,قطب دراویش گنابادی,حمله دراویش گنابادی,دراویش گنابادی چیست؟,اعتقادات دراویش گنابادی,تجمع دراویش گنابادی,عقاید دراویش گنابادی,عکس دراویش گنابادی,گناباد,دراویش گنابادی چه می گویند,نورعلی تابنده,ماجرای دراویش گنابادی,درویش,دراویش گناباد,اخبار دراویش گنابادی,دراویش گنابادی کیستند,علت درگیری دراویش گنابادی,رهبر دراویش گنابادی,درویش گنابادی,فرقه دراویش گنابادی چیست,دستگیری دراویش گنابادی,محمد ثلاث,عکس محمد ثلاث,محمد ثلاث عکس,عکسهای محمد ثلاث,عکس های محمد ثلاث,محمد ثلاث دراویش گنابادی,دادگاه محمد ثلاث,یاور محمد ثلاث,اعدام محمد ثلاث,محمد ثلاث درویش,محمد ثلاث کیست؟,اعدام محمد ثلاث عکس,جزییات جدید از اعدام محمد ثلاث

جزییات جدید از اعدام محمد ثلاث | در درگیری دراویش گنابادی با ماموران نیروی انتظامی سه تن از نیروهای جان بر کف ناجا به شهادت رسیدند. محمد ثلاث سوار بر اتوبوس به صف ماموران نیروی انتظامی حمله کرد و در این حمله سه تن از ماموران به شهادت رسیدند. طی ماه های گذشته محمد ثلاث محاکمه شد و بیش از یک ماه از تأیید حکم صادر شده برای متهم پرونده قتل سه مأمور نیروی انتظامی در خیابان پاسداران می‌گذرد و همگان منتظر اجرای حکم صادره هستند. وکیل محمد ثلاث از پذیرش درخواست اعاده دادرسی موکلش خبر داده، اما رئیس دادگستری استان تهران می‌گوید تمام فرآیندهای مربوط به اجرای حکم انجام شده است و ....


به نقل از رکنا، بیش از یک ماه از تأیید حکم صادر شده برای متهم پرونده قتل سه مأمور نیروی انتظامی در خیابان پاسداران می‌گذرد و همگان منتظر اجرای حکم صادره هستند.
این در حالی است که در این بین اخبار ضد و نقیضی در خصوص اجرای یا عدم اجرای حکم به گوش می‌رسد.
غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران در خصوص آخرین وضعیت پرونده آشوب پاسداران اظهار داشت: تمام فرآیندهای مربوط به اجرای حکم انجام شده و به زودی تعیین وقت صورت می‌گیرد.
این در حالی است که 8 خرداد ماه سال جاری زینب طاهری، وکیل محمدرضا ثلاث راننده اتوبوسی که در شب حادثه خیابان پاسداران در گلستان هفتم، سه تن از مأموران نیروی انتظامی را زیر گرفت و به‌شهادت رساند، از پذیرفته شدن درخواست اعاده دادرسی موکلش خبر داده و عنوان کرده بود که پرونده محمد ثلاث به شعبه 35 دیوان عالی کشور ارجاع شده است.
اما قاضی شهریاری، نماینده دادستان تهران در این خصوص گفت: من هم شنیدم که تقاضای اعاده دادرسی داده شده اما از پذیرفته شدن آن اطلاعی ندارم.
وی افزود: اگر پذیرفته شدن درخواست اعاده دادرسی صحت داشته باشد پرونده به دیوان عالی کشور می‌رود و مطابق قانون تا زمان اعلام رأی دیوان، حکم اجرا نمی‌شود.
قاضی شهریاری تصریح کرد: قانونی است که تقاضای اعاده دادرسی را ارائه دهند اما من اطلاعی ندارم که وکیل متهم چه کار می‌کند، در هر صورت حکم در ماه رمضان به اجرا در نمی‌آید و تصمیم نهایی برای اجرای حکم هم با اولیای دم است.
حال باید منتظر ماند و دید که در صورت صحت ادعای وکیل متهم مبنی بر پذیرفته شدن درخواست اعاده دادرسی، دیوان عالی کشور حکم قصاص را تأیید می‌کند یا نه.
30بهمن ماه سال گذشته بود که در پی اغتشاش دراویش گنابادی در خیابان پاسداران تهران 3 مأمور ناجا و یک بسیجی به شهادت رسیدند.
محمدرضا ثلاث راننده اتوبوسی بود که در شب حادثه خیابان پاسداران در گلستان هفتم، سه تن از مأموران نیروی انتظامی را زیر گرفت و به‌شهادت رساند.
او در همان شب توسط مأموران نیروی انتظامی دستگیر و برای وی پرونده قضایی تشکیل شد که نهایتاً با صدور کیفرخواست به‌اتهام قتل عمد سه مأمور نیروی انتظامی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد.
شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران روز دوشنبه 28 اسفند ماه سال 96 حکم متهم این پرونده را صادر و وی را به قصاص محکوم کرد.
http://www.aftabir.com
کد N1893962