کودک آزاری این بار در نانوایی پایتخت | دختر 11 ساله قربانی کار کثیف نانوای شیطان صفت شد!

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,کودک آزاری این بار در نانوایی پایتخت,دختر 11 ساله قربانی کار کثیف نانوای شیطان صفت شد

کودک آزاری این بار در نانوایی پایتخت | خبر آزار دختر یازده ساله در نانوایی در تهران که روز گذشته خبری شد، بار دیگر توجه‌ها را به مسأله آزار جنسی کودکان جلب کرد. دختری که برای خرید نان به نانوایی محل رفته بود، توسط نانوا مورد اذیت و آزار قرار گرفت و بعد با حضور مرد دیگر از مهلکه نجات یافت.

به نقل از رکنا، خبر آزار دختر یازده ساله در نانوایی در تهران که روز گذشته خبری شد، بار دیگر توجه‌ها را به مسأله آزار جنسی کودکان جلب کرد. دختری که برای خرید نان به نانوایی محل رفته بود، توسط نانوا مورد اذیت و آزار قرار گرفت و بعد با حضور مرد دیگر از مهلکه نجات یافت. مسأله کودک‌آزاری در هفته‌های گذشته و با خبر کودک‌آزاری در مدرسه‌ای در شهرک غرب و دستگیری ناظم مدرسه به جرم آزار و اذیت جنسی بچه‌های مقطع اول متوسطه پررنگ شده بود و بسیاری از والدین را نگران وضع بچه‌هایشان در مدارس‌ کرده بود. همین مورد هم عاملی شد تا مرکز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی وزارت آموزش و پرورش از راه‌اندازی سامانه اینترنتی پاسخگویی به شکایت مدارس و مراکز غیردولتی خبر دهد. سامانه‌ای به آدرس اینترنتی www.mosharekatha.ir که تاکنون وجود نداشته و اولیای دانش‌آموزان می‌توانند مسائل مربوط به دانش‌آموزان در مدارس غیردولتی را در آن ثبت و پیگیری کنند.

http://www.aftabir.com
کد N1893263