رابطه نامشروع خانم معلم باردار با دانش آموز 15 ساله اش | 76 بار رابطه معلم 28 ساله با دانش آموزش!

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,رابطه نامشروع خانم معلم باردار با دانش آموز 15 ساله اش,76 بار رابطه معلم 28 ساله با دانش آموزش

رابطه نامشروع خانم معلم باردار با دانش آموز 15 ساله اش | خانم معلمی باردار با پسر دانش آموز رابطه داشت.

به نقل از رکنا، معلم بارداری در تگزاس به علت داشتن رابطه با پسر دانش آموز 15 ساله اش به 6 سال زندان محکوم شد.
کاترین هارپر 28 ساله با این که باردار بود اما با خوردن الکل در مدرسه و مستی ، به دانش آموز خود که 15 سال هم داشت پیشنهاد رابطه داد.
طبق گفته های دانش آموز که به دلیل قانونی نامش نامشخص است، وقتی معلمش به او پیشنهاد داد ، ابتدا از پیشنهاد او به دلیل این که باردار هم بود متعجب شد ، اما در نهایت پذیرفته است.
دانش آموزان که بعد از زنگ تفریح به کلاس می روند، کاترین و دانش آموزش را حین رابطه در کلاس دستگیر می کنند و بعد به مدیر مدرسه و پلیس گزارش می دهند.
پلیس بعد از دستگیری کاترین و پسر جوان متوجه شدند که آن ها تا به حال 76 بار باهم رابطه داشته اند و کسی از این موضوع تا الان خبردار نشده بود.
پلیس پس از تکمیل کردن پرونده، کاترین و دانش آموز را به دادگاه برای اعلام حکم فرستاد.
کاترین به دلیل متاهل و باردار بودن به 6 سال زندان محکوم شد ، اما هیئت منصفه معتقد بود که او باید 10 سال حبس داشته باشد و به عنوان مجرم جنسی از او یاد شود .
http://www.aftabir.com
کد N1893166