10 حقیقت درباره آدیداس

آدیداس,کفش آدیداس,کمپانی آدیداس,برند آدیداس,کتانی آدیداس,کتونی آدیداس

کمپانی آدیداس زمانی که با نام پدر آدی داسلر فعالیت داشت توسط او و برادرش اداره و هدایت می‌شد. زمانی که انها کمپانی هایشان را از هم جدا کردند آدی داسلر ، آدیداس و برادرش پوما را تاسیس کرد.

10 حقیقت درباره آدیداس

1. کمپانی آدیداس زمانی که با نام پدر آدی داسلر فعالیت داشت توسط او و برادرش اداره و هدایت می‌شد. زمانی که انها کمپانی هایشان را از هم جدا کردند آدی داسلر ، آدیداس و برادرش پوما را تاسیس کرد.

2. مدل ماکرو پیسر اولین کفشی بود که تکنولوژی کامپیوتری داشت و سرعت دونده را اندازه می‌گرفت. 

3. در شهر بوستون پارکی با نام آدیداس بود که فقط با کتانی های برند آدیداس می‌توانستید وارد آن شوید.

4. راسل سیمون بعد از استفاده از نوعی مواد مخدر، ایده موزیکی با نام "آدیداس من" به ذهنش آمد.

5. سال 2008 شرکتی که با تغییر سه خط آدیداس و تبدیل آن به چهار تا کفش‌هایی مشابه آدیداس تولید می‌کرد توسط آدیداس بسته شد و به پرداخت غرامتی به ارزش سیصد و پنج میلیون دلار محکوم گردید.

 

6. محل فعلی شرکت آدیداس قبل تر یک کمپ ارتشی بود.

7. در سال 2011 آدیداس طرح فروش کفش های یک دلاری را در هند راه اندازی کرد تا بتواند بازار هند را قبضه کند

8. در سال 2008 قهرمان مسابقات بعد از برنده شدن فریاد زد "هرچیزی ممکن است". بسیاری از این جمله به یاد شعار "هیچ چیز غیر ممکن نیست." آدیداس افتادند و شایعاتی بر مبنای تبلیغی بودن این جمله برای آدیداس بر سر زبان ها افتاد. اما آدیداس همه این شایعات را رد کرد و گفت : ما اگر بخواهیم کسی برایمان تبلیغات انجام دهد حداقل از وی میخواهیم شعارمان را درست بگوید!


9. بعد از سالیان سال اختلاف دو برادر خانواده داسلر (آدیداس و پوما) این دو خانواده با هم یک بازی دوستانه فوتبال در سال 2009 داشتند.

10. کمپانی آدیداس یک لاین کتانی با نام "آدی کالر" تولید کرد، این کفش ها ایده اولیشان این بود که داخل جعبه یک کتانی کاملا سفید با یک بسته ماژیک رنگی باشند. هدف این لاین تولید کفش های خاص برای هر شخص بود به طوری که همه بتوانند هنگام خرید کفش مدل و رنگ کفششان را به دلخواه تغییر دهند

کد N1887925