بلای وحشتناکی که مردان فامیل سر تازه عروس آوردند | آثار کبودی روی گردن عروس خانم

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,بلای وحشتناکی که مردان فامیل سر تازه عروس در غیاب شوهرش آوردند,آثار کبودی روی گردن تازه عروس باعث شد که

بلای وحشتناکی که مردان فامیل سر تازه عروس غیاب شوهرش آوردند | زن جوانی که در غیاب شوهرش برای عیادت یکی از اقوام به نزد خانواده اش رفته بود، در یک قتل ناموسی کشته شد.

"سامیه " 28 ساله از برادفورد، یورکشایر غربی به رغم انکار اعضای خانواده اش، طبق گزارش پزشکی قانونی و ادعای همسرش در 20 جولای در شمال پنجاب به قتل رسیده است.

سامیه که برای عیادت یکی از اعضای خانواده اش به پاکستان سفر کرده بود، به طرز مشکوکی به قتل می رسد. خانواده قربانی ادعا کردند که وی به علت عارضه طبیعی جان باخته است، اما همسر سامیه مدعی است همسرش توسط مردان خانواده اش به قتل رسیده و برای اثبات این ادعا به گزارش پزشکی قانونی استناد کرده است.

بر اساس این گزارش آثار کبودی روی گردن این زن به وضوح قابل مشاهده بوده است. طبق گزارش رسانه های پاکستانی این زن تحت عنوان قتل های ناموسی کشته شده است چراکه سامیه بعد از جدایی از شوهر اول اش که یکی از بستگان وی بوده است، برخلاف میل خانواده اش با سید مختار کاظم همسر فعلی اش ازدواج کرده و به دبی مهاجرت می کند.

با وجود شواهد موجود خانواده سامیه بشدت هرگونه دخالت در مرگ وی را تکذیب کردند، اما گفته شده طبق معاینات پزشکی قانونی خفگی وی ثابت شده است.

این زوج سپتامبر 2014 در لیدز ازدواج کردند که برای زندگی سال گذشته به دبی مهاجرت می کنند، اما در نهایت به انگلیس بازگشته بودند. همسر قربانی در مصاحبه با رسانه ها اذعان داشته همسرش در صحت و سلامت کامل بسر می برده و مرگ وی بعلت طبیعی برای اش غیرقابل باور است.

تحقیقات تا این لحظه برای دستگیری عوامل این حادثه به نتیجه نرسیده است.

http://www.aftabir.com
کد N1885763