نکات برگزاری مراسم عروسی | خدمات مجالس

خدمات مجالس,تشریفات مجالس,منو خدمات مجالس,تشریفات عروسی,برگزاری مراسم عروسی,برگزاری جشن عروسی,نکات برگزاری مراسم عروسی

عروس و داماد هنگام برگزاری جشن عروسی شان به حدی مضطرب هستند که امکان دارد برخی موارد را از یاد ببرند. انتخاب یک خدمات مجالس حرفه ای

عروس و داماد هنگام برگزاری جشن عروسی شان به حدی مضطرب هستند که امکان دارد برخی موارد را از یاد ببرند. به منظورجلوگیری از این رویداد، ضمن این که کلیه موارد باید با کیفیت مطلوب مدیریت شود، میبایست برنامه ریزی اصولی وجود داشته باشد و وقت کافی به آن اختصاص دهید.ضمن واگذاری کارهایتان به یک موسسه خدمات مجالس حرفه ای که وظیفه شان از قبیل پذیرایی، دیزاین و... می باشد، فقط خودتان قادر به انجام برخی کارها هستید و فقط خودتان می توانید این موارد را اصولی مدیریت نمایید.


تیم تشریفات مهرویاد با بهره مندی از پرسنل و کادری مجرب و سالها تجربه در زمینه خدمات مجالس و تشریفات حرفه ای ضمن بهره مندی از جدیدترین و بهترین تجهیزات تشریفات عروسی, جشنی خاطره انگیز را برایتان به ارمغان می آورد.


نکات برگزاری جشن عروسی


خدمات مجالس را برگزینید


پس ازاینکه بودجه مان را در نظر گرفتیم،باید برترین خدمات مجالس که از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشد را برگزینیم. ضمن اینکه در نظر داشته باشیم کدام یک مطلوب ترین خدمات را ارائه می دهد. این بین کیفیت تشریفات عروسی موضوعی مهم و قابل توجه می باشد.


پس از اینکه موسسه مورد نظرمورد پسندتان واقع گردید،میبایست عملکرد کیترینگ را مورد ارزیابی قرار دهید همچنین به منو خدمات مجالس توجه کنید که چه مواردی و چه غذاهایی که سرو میشوند. به منظور بررسی عملکرد کیترینگ با ما همراه باشید که در ادامه مطالبی را در این موضوع بیان کنیم.


می توانید در مراسم انجام تست توسط تشریفات مجالس حضور به هم رسانید.


میزان تجربه تشریفات و خدمات مجالس


درصد رضایتمندی عروس و دامادهای پیشین


جست و جو در رابطه با جشن های برگزارشده و جست و جو در شبکه های اجتماعی از قبیل اینستاگرام و...


نکته قابل توجه دیگر خدماتی می باشد که موسسات تشریفات مجالس به عروس و دامادهایشان ارائه می دهند.مواردی از قبیل فیلم برداری، عکاسی، موزیک، سفره عقد، دسته گل و سایر موارد قادر به ایفای نقش مهمی درگزینش آسان و بهای تمام شده تشریفات جشن عروسی داشته باشند که یک تیم تشریفاتی خبره بهترین گزینه ها را پیش رویتان خواهد گذاشت.


کار اصلی که بر دوش موسسات تشریفات مجالس می باشد چیست؟


در ادامه نکاتی را در این باره شرح می دهیم که به هرچه زیباتر برگزار شدن مراسم عروسیتان کمک می کند.


مدیریتی یکپارچه در جهت برگزاری مراسم شما عزیزان در مراحل متنوع شرحی جامع برای تشریفات عروسی می باشد.


این مدیریت در سطوح متنوعی از قبیل:


مدیریت هماهنگی تشریفات با در نظر گرفتن سلیقه عروس و داماد و هماهنگی آن با باغ یا سالن منتخب


ارائه مشاوره در مورد تشریفات مجالس با در نظر گرفتن نوع مراسم، تاریخ و تعداد مهمانان جشن.


میزان هزینه ای که برای برگزاری یک جشن در نظردارید و بودجه و سایر موارد را باهم تطبیق دهید که از لحاظ مالی متحمل فشار نشوید. این گونه با آرامش در جشنتان حضور می یابید و نهایت رضایتمند را خواهید داشت.


از موارد حائز اهمیت که نقش زیادی در کاهش اضطرابتان دارد، تطابق کلیه موارد با سلیقه شما عزیزان می باشد.از موارد اثربخش در مراسمتان نحوه چیدمان فضا، ضمن ایجاد فضایی مفرح برای مهمانان می باشد.  
در صورتی که اعیاد مذهبی و روزهای تعطیل و پایانی هفته را انتخاب نمایید. یقینا مهمانانتان بیشتر مشتاق بوده و مانعی برای عدم حضورشان در جشن شما وجود نخواهد داشت. تنها موضوع قابل ذکر این است که می بایست هزینه بیشتری را متحمل شوید.در صورت برگزاری جشنتان در وسط هفته امکان دارد عده ای از مهمانانتان نتوانند در جشنتان شرکت کنند.


 


در انتخاب غذا کیفیت را به تعداد غذا ها اولویت دهید. شام عروسی خوب میتواند تا سال ها زیر دندانتان مزه کند. یک نوع غذای با کیفیت بهتر از چندین نوع غذا با کیفیت پایین می باشد.


در حال حاضر شام عروسی سلف سرویس سرو می شود.مطلب مهم چگونگی ارائه با توجه به تعداد مهمانان می باشد. در صورتی که تعداد نفرات مهمانانتان زیاد است و تمایل سرو غذا به صورت سلف سرویس دارید، باید میزهای شامتان را بیش از یک عدد در نظر بگیرید.


حائز اهمیت ترین موضوع در مراسمتان تهیه شام و کیترینگ می باشد، چرا که مهمانانتان توقع دارند درزیباترین شب زندگیتان به بهترین نحو مورد پذیرایی قرار بگیرند. مطلوب بودن کیفیت غذا و دسر و نوشیدنی های مناسب از مواردی هستند که از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند.


برای هر 50 نفر مهمان در پذیرایی سلف سرویس، حتما باید یک میزشام موجود باشد.به دلیل اینکه اگر 350 مهمان همه بر سر یک میز حاضر شوند چندین ساعت زمان می برد, که این مشکلی بزرگ در برپایی تشریفات است. این گونه باید عده ای صبر کنند تا گروهی شامشان را صرف کرده و بعد از آنها اقدام به صرف غذایشان نمایند.


پس از اینکه لباس عروسی تان را سفارش دادید در نظر داشته باشید که سایزتان تغییر نکند. این کار سبب می شود که پس از پرو لباس به طور دقیق اندازه تان باشد. این گونه نیازی نیست تا دغدغه ی درست کردن اندازه لباس عروسی تان را در هیاهوی کارهای باقی مانده داشته باشید.


طوری برنامه ریزی داشته باشید که در زمان مناسب مراسمتان حضور یابید. آن هم به این دلیل که مهمانان تان منتظر شما هستند و حضور شما با تاخیر از ذوق و شوق مراسم عروسی تان کم می کند.


حتما خلقیات عکاس و فیلم بردارتان را مد نظر قرار دهید. علاوه بر رضایت از کار آنان باید اخلاقشان را نیز مورد بررسی قرار دهید. زیرا تمام طول روز عروسیتان با آنان سروکار خواهید داشت.


به خودتان و اطرافیانتان در هنگام تزیینات جشن سخت نگیرید، در صورت مشاهده چیزی که دلخواهتان نیست، در صورتی که قابل رفع و رجوع نیست برای خودتان و اطرافیانتان اوقات تلخی ایجاد نکنید.
مسافت آرایشگاه و آتلیه را تا تالار عروسی و باغ تالار عروسی در نظر بگیرید که به تالار یا باغ تالار نزدیک باشد.هرگز این موضوع را به جهت اینکه آرایشگاه یا آتلیه مورد نظرتان مشهوراست نادیده نگیرید. داماد میبایست در آن شب با آرامش و تمرکز کامل رانندگی نماید و در روز عروسیتان هر رویدادی امکان دارد سبب به هم ریختگیتان شود. هرگز نباید اجازه وقوع این رویداد را بدهید.


در صورتی که از عهده مخارج سنگین برای جشنتان بر نمی آیید هیچ  اجباری برای گل آرایی های سنگین و پرداخت هزینه های گزاف وجود ندارد.دسته گلی شیک نیز می تواند در دست عروس خانم جلوه زیبایی داشته باشد.
انتخاب تالار عروسی مناسب و پذیرایی مطلوب با توجه به بودجه ای که در نظر دارید، از حائز اهمیت ترین امور در برگزاری جشن عروسیتان می باشد.در رابطه با این موضوع می توانید برگزاری جشنتان را به تالارهای مجرب محول نمایید.


شناخته شدن تالار و سهولت در دسترسی از عوامل مهم می باشد.


امکان دارد رویدادهای متنوعی برای میزبان رخ دهد، تالار داران با تجربه به دلیل برخوردهایی که در این قبیل موارد داشته اند بهترین مشاوران در این زمینه ها می باشند.


بعضی از هزینه ها برای لغو قرارداد بسیار سنگین بوده و در صورتی که مشکلی برایتان پیش بیاید و مجبور به لغو قرارداد شوید متحمل هزینه گزافی شوید.حتما هنگام عقد قرارداد به مبلغ لغو قرارداد و غرامت توجه داشته باشید.


شایسته است برای  نظارت بر کار پرسنل تالار از خانواده تان تقاضای همکاری داشته باشید.


حتما به سلامت صورت تان توجه داشته باشید. ضمنا برای نکات پایانی باید یادآور شویم که از خودتان و سلامتیتان مراقبت کنید تا در روز عروسی شاد باشید نه اینکه با مشکلاتی از قبیل سرماخوردگی، سردرد و سایر دردها در این شب مواجه شوید.


یقینا با رعایت این موارد و اجرای دقیق موارد اشاره شده در تشریفات جشن تان، جشنتان رده جشن های به یاد ماندنی جلوه خواهد کرد.


با توجه به اینکه بیشتر مردم تنها یکبار ازدواج می کنند و این شب دیگر بر نخواهد گشت، برگزاری مراسم عروسی  مطلوب احتیاج به صرف زمان, انرژی, تجربه و از همه مهم تر برنامه ریزی هوشمندانه دارد. با این وجود تجربه اجرای موفق مراسم عروسی خاطره انگیز در تالار پذیرایی ایده آل ممکن است در بین اطرافیان شما بسیار اندک باشد.
کد N1885363