زمان پرداخت حقوق بازنشستگان اعلام شد

حقوق, حقوق بازنشستگان, دستمزد, دستمزد 97, دستمزد بازنشستگان, مستمری, مستمری 97, مستمری سال 97, مستمری 97 بازنشستگان, مستمری بازنشستگان, مستمری سال 97 بازنشستگان, افزایش مستمری, افزایش مستمری 97, افزایش مستمری 97 بازنشستگان, مستمری 97 چقدر است, حقوق بازنشستگان 97, بازنشستگان تامین اجتماعی, افزایش حقوق بازنشستگان, حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی, فیش حقوقی بازنشستگان, حقوق بازنشستگان در سال 97, میزان افزایش حثوث بازنشستگان, افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی,حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 97, حق عائله مندی 97, حق بیمه بازنشستگان, حق عائله مندی, حق عائله مندی بازنشستگان, حق بیمه 97, حق بیمه بازنشستگان 97, بمه بازنشستگان 97, مستمری 97, مستمری سال 97, فیش حقوقی 97, فیش حقوقی بازنشستگان, فیش حقوقی سال 97 بازنشستگان, زمان پرداخت حقوق بازنشستگان, زمان پرداخت حقوق بازنشستگان 97, زمان پرداخت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی,

زمان پرداخت حقوق بازنشستگان | از این به بعد، حقوق بازنشستگان پیش از پایان هر ماه شمسی پرداخت می شود. این را مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور گفته تا از نگرانی بازنشستگان درباره زمان پرداخت حقوق و مستمری شان بکاهد. آخرین اظهارات مدیرعامل صندوق بازنشستگی را درباره حفوف و مستمری بازنشستگان در سال 97 بخوانید...

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت «حقوق» بازنشستگان قبل از پایان هر ماه خبر داد.
جمشید تقی زاده با اشاره به اینکه باید از ظرفیتها و توانمندیهای بازنشستگان در اجرای برخی از برنامه ها استفاده کرد، افزود: دیدار با ۱۰۳ نماینده مجلس شورای اسلامی این فرصت را برای مجموعه صندوق بازنشستگی فراهم کرد تا بتوانیم مسائل و مشکلات صندوق را به اطلاع نمایندگان مردم در خانه ملت برسانیم. همچنین توانستیم در خصوص مطالبات و نیازهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بازنشستگان با هدف تغییر نگاه نسبت به این قشر فرهیخته به بحث و گفت و گو بپردازیم.
وی با تاکید بر لزوم تشکیل فراکسیون بازنشستگی در مجلس شورای اسلامی و کارهایی که در این زمینه انجام شده است، گفت: صندوق بازنشستگی کشوری از مسوولان قوا گرفته تا اساتید دانشگاه، معلمان و فرهنگیان، اصحاب فرهنگ و هنر و ... را تحت پوشش خود قرار داده و به همین دلیل در قبال این عزیزان مسئولیت سنگینی برعهده دارد.
تقی‌زاده با بیان اینکه ما باید با هم به ادبیات مشترک برسیم، تصریح کرد: اگر در زمانی که کسورات شاغلین دریافت می شد، سرمایه گذاری مناسبی صورت گرفته بود، اکنون برای پرداخت حقوق نیاز به دولت نبود. بسیاری از شرکت های واگذار شده به صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت های زیانده بودند که در پرداخت حقوق کارگران خود نیز با مشکل مواجهند.
وی یکی از برنامه‌های صندوق بازنشستگی کشوری را پرداخت حقوق پیش از پایان هر ماه عنوان کرد و گفت: همه توان خود را در ماههای اخیر بکار گرفته‌ایم تا حقوق بازنشستگان عزیز در موعد مقرر پرداخت شود، چراکه به خوبی می دانیم یک روز تاخیر در پرداخت حقوق چه سختی‌هایی برای این عزیزان به همراه دارد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری مهم ترین وظیفه و آرمان این صندوق را دفاع از بازنشستگان دانست و افزود: سرمایه‌های در اختیار این صندوق و شرکتهای تابعه، همه، اموال و سرمایه های بازنشستگان است و ما تلاش میکنیم تا با تغییر روشهای گذشته و با نگاه تازه به بنگاهداری، ضمن بهبود وضعیت شرکتها، بیشترین سود را برای صندوق کسب کنیم. امروز باید از سرمایه‌هایمان بهترین استفاده را ببریم و سبد سرمایه ها را از بازار نقدی به بازار پول و سرمایه و کسب و کارهای نوین تغییر دهیم.
تقی زاده تاکید کرد: ما باید تفکر ورزش را در میان جامعه بازنشستگان ایجاد کنیم و برگزاری جشنواره های ورزشی بهانه ای برای ایجاد این تفکر است. در حوزه گردشگری و سفر نیز باید با جدیت و نگاه تازه ای وارد شویم و بسته ارزان و مناسبی را تعریف کنیم. در حوزه درمانی نیز نیاز به تحول است که در حال آماده کردن بسترهای لازم آن هستیم.
وی بیان کرد: همه ظرفیت های خود را استفاده می کنیم تا صدای بازنشستگان در میان مسوولان به خصوص در مجلس شورای اسلامی باشیم و آنچه مورد انتظار بیشتر بازنشستگان است را دنبال کنیم. به همین منظور هم بررسی قانون مدیریت خدمات کشوری را از کمیسیون ویژه به کمیسیون اجتماعی آوردیم تا بحث و بررسی ها تخصصی و کاربردی تر باشد.
کد N1885344