خیانت فوتبالیست معروف به همسرش در شب عروسی! | بکهام با دختر جوان رابطه داشت در حالی که ....

دیوید بکهام,عکس دیوید بکهام,دیوید بکهام عکس,دیوید بکهام اینستاگرام,عکسهای دیوید بکهام,عکس های دیوید بکهام,خیانت,پرنس هری,عروسی پرنس هری,عروسی سلطنتی,عروسی سلطنتی پرنس هری,دیوید بکهام و همسرش,ویکتوریا بکهام,خیانت دیوید بکهام به همسرش,زن دیوید بکهام,همسر دیوید بکهام,دیوید بکهام در عروسی سلطنتی,عروس دیوید بکهام,مگان مارکل,خیانت فوتبالیست معروف به همسرش در شب عروسی ,بکهام با دختر جوان رابطه داشت در حالی که

خیانت فوتبالیست معروف به همسرش در شب عروسی! | دیوید بکام شب قبل از شرکت در عروسی سلطنتی در خلوتی با زنی زیبا بدون حضور همسرش ویکتوریا به سر برده است.

به نقل از رکنا، ویکتوریا بکام در روز مراسم ازدواج سلطنتی بسیار اخمو و ناراحت به نظر می‌رسید. دلیل این ناراحتی بالاخره کشف شده است. این معاشرت نامتعارف دیوید با یک زن در شب قبل بوده که ویکتوریا را ناراحت کرده است. مشخص شده است که این زن نام کارا کبل وایت نام داشته که در حال جشن گرفتن تولد 25 سالگی‌اش بوده و آن طور که ادعا می‌کند تصادفا فوتبالیست معروف را ملاقات کرده است. این دو سپس کمی به معاشرت پرداخته و با هم نوشیدنی الکلی خورده بودند. عکس‌های این شب در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد ولی چیزی که ثابت کند روابط بکام با این زن فراتر از دوستی بوده در آنها دیده نمی‌شود. ویکتوریا بکام ناراحت بودنش در مراسم عروسی مگان مارکل و پرنس هری را که سوژه رسانه‌ها شد تکذیب کرده است.

http://www.aftabir.com
کد N1884358