تشییع پیکر سیدمصطفی موسوی مجری برنامه‌های معارفی تلویزیون

رسانه,تشییع پیکر سیدمصطفی موسوی مجری برنامه‌های معارفی تلویزیون

پیکر سیدمصطفی موسوی مجری برنامه‌های معارفی تلویزیون صبح امروز (جمعه چهارم خرداد) از صحن مسجد بلال صداوسیما تشییع شد.

به گزارش ایلنا، اقبال واحدی در این مراسم در توصیف این همکار خود گفت: مصطفی از چهره‌های خوب و مردم پسند تلویزیون بود و ویژگی‌های نیکو و خاطرات خوشی را از خود به جای گذاشت.

 امیرحسین مدرس نیز در این مراسم از عشق و علاقه مرحوم موسوی به اباعبدالله الحسین (ع) گفت و سوز و گداز در مقتل خوانی و مرثیه خوانی او در تلویزیون را برخاسته از همین عشق توصیف کرد.

 پیکر مرحوم سید مصطفی موسوی مجری و تهیه کننده برنامه‌های معارفی سیما پس از تشییع و اقامه نماز در مسجد بلال و طواف قبور شهدای گمنام مدفون در این مسجد، برای خاک سپاری به بهشت زهرا منتقل شد.

قرار است پیکر مرحوم موسوی در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شود.

مراسم ختم این مرحوم روز یک‌شنبه (6 خرداد ماه) از ساعت 14 تا 15:30 در مسجد بلال برگزار خواهد شد.

در مراسم وداع با این هنرمند فقید علاوه برخانواده داغدارش و مخاطبان  تلویزیون، ، جمعی از مجریان، مدیران و برنامه سازان صداوسیما از جمله پورحسین قائم مقام معاونت سیما، جعفری جلوه مدیر شبکه دو، غلامرضا میرحسینی مدیر سابق شبکه سه، رسالت بوذری، وحید ایمانی، حسین رفیعی، نیما کرمی، حسن سلطانی، ایرج محمدی (تهیه کننده)، مهران رسام (تهیه کننده)، اقبال واحدی،اردشیرمنظم (دوبلور)، امیرحسین مدرس، منوچهر شاهسواری (مدیرعامل خانه سینما)، محمدمهدی عسگرپور (کارگردان) سید کاظم احمد زاده و مرتصی یراقبافان حضور یافتند.

سید مصطفی موسوی، مجری پیشکسوت برنامه‌های حوزه معارف تلویزیون چهارشنبه دوم خرداد ماه در سن 57 سالگی بر اثر ایست قلبی در بیمارستان خاتم درگذشت.

کد N1884025