بلای شومی که مرد شیطان صفت بر سر زن جوان آورد | همسرم از من تمکین نمی کرد؛ او را کشتم!

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,بلای شومی که مرد شیطان صفت بر سر زن جوان آورد,همسرم از من تمکین نمی کرد؛ او را کشتم

بلای شومی که مرد شیطان صفت بر سر زن جوان آورد | مرد جوانی که زنش را به خاطر شکاک بودنش مورد آزار و اذیت قرار می داد دستگیر شد.

به نقل از رکنا، مرد جوانی در آمریکا به علت قتل همسرش دستگیر شد.
طبق گفته های مادر مونیکا (مقتول )، آن ها درست 2 هفته بعد از ازدواج اغلب اوقات دعوا و درگیری داشتند و این اواخر دچار طلاق عاطفی شده بودند و در اتاق های جداگانه می خوابیدند. ما و خانواده شوهرش خیلی سعی کردیم که رابطه شان را ترمیم کنیم اما انگار هیچ فایده ای نداشت. آن ها خودشان هم نمی دانستند که چرا و از کی رابطه شان بهم خورده است.
دخترم به من زنگ می زد و گلایه و شکایت می کرد از این که همسرش او را کتک می زند و او را مورد آزار و اذیت قرار می دهد و بارها به او با لحن تهدید آمیزی گفته بود اگر عین قبل نشود او را می کشد وخیلی وقتا به او گفته بود که تو اگر با من نباشی حق نداری با کس دیگه و برای کس دیگه ای بشوی.

روز حادثه همسایه ها صدای جر و بحث آن ها را شنیده بودند و خواستند به آن دو کمک کنند اما ترسیدند که مرد خانه را عصبی تر کنند و بلایی سر مونیکا بیاورد و به همین علت تصمیم گرفتند با پلیس تماس بگیرند و موضوع را گزارش بدهند.
طبق گفته های پلیس آن ها جسد مونیکا لاسک را در حالی که چاقو در گردنش و وسط پذیرایی خانه افتاده بود پیدا کردند.
مالسون( قاتل) در اعترافات خود گفت: او نمی خواست که این جنایت را انجام بدهد اما صبرش تمام شده بود و دلش رابطه عاشقانه قبلی شان را می خواست اما مونیکا خیلی مقاومت می کرد جوری که او حس کرده بود پای کس دیگری در میان است و شب حادثه سر همین موضوع دعوا کردند. دادگاه حکم مالسون را به زودی اعلام خواهد کرد.
http://www.aftabir.com
کد N1883509