انفجار؛ غرب تهران | صدای انفجار ساکنان غرب تهران را از خواب پراند | علت انفجار دیشب در اشرفی اصفهانی

انفجار, انفجار تهران, انفجار غرب تهران, صدای انفجار تهران, علت انفجار غرب تهران, انفجار دیشب تهران, انفجار در تهران, صدای انفجار, صدای انفجار در تهران, صدای انفجار در تهران امروز, صدای مهیب در تهران,

انفجار؛ غرب تهران | به گزارش آفتاب، در ساعت های اولیه بامداد امروز سه شنبه، شنیده شدن صدای انفجار در غرب تهران، ساکنان حوالی بزرگراه اشرفی اصفهانی را از خواب پراند. صدای انفجار به حدی زیاد بود که خانه های اطراف را به لرزه درآورد و باعث فعال شدن دزدگیر خودروها شد. بسیاری از ساکنان غرب تهران، حوالی تیراژه، پس از انفجار به خیابان ها آمدند. علت انفجار غرب تهران، نشت گاز عنوان شده است...

انفجار غرب تهران


انفجار در غرب تهران محدوده اشرفی اصفهانی و در نزدیکی تیراژه روی داده است. بنا به گفته برخی شاهدان محلی، انفجار در منزلی متروکه اتفاق افتاده است. گفته می شود انفجار غرب تهران ناشی از نشت گاز بوده.
نیروهای آتش نشانی دقایقی پس از شنیده شدن صدای انفجار، در محل حاضر شده و اقدام به اطفای حریق کردند. هنوز گزارشی درباره خسارات و تلفات این انفجار به آفتاب نرسیده است.

جزییات انفجار در غرب تهران


تکمیلی: شب گذشته انفجاری شدید در یک ساختمان دو طبقه در بزرگراه اشرفی اصفهانی تهران، پایین تر از مرکز خرید تیراژه رخ داد. شدت انفجار به حدی بود که در خیابان های اطراف نیز احساس شد. به گفته شاهدان، علت حادثه ترکیدن لوله های گاز بوده و این ساختمان پیش از حادثه تخلیه شده بود.

عکس: انفجار غرب تهران
کد N1882005