وحید مرادی اعدام می شود؟ | درخواست متهم به قتل از خانواده حسین گودرزی

وحید مرادی, عکس وحید مرادی, اعدام وحید مرادی, حسین گودرزی وحید مرادی, وحید مرادی اعدام, حسین گودرزی, قتل وحید مرادی, قاتل وحید مرادی, وحید مرادی قاتل, وحید مرادی لات, دعوای وحید مرادی, بخشش وحید مرادی, قتل حسین گودرزی, خانواده وخید مرادی, خانواده حسین گودرزی, ماجرای وحید مرادی, ماجرای قتل حسین گودرزی, عکس وحید مرادی حسین گودرزی, فیلم وحید مرادی, هانی کرده, هانی کرده کیست, اعدام, قاتل حسین گودرزی, درگیری وحید مرادی, حکم وحید مرادی,

وحید مرادی اعدام می شود؟ | شرور سابقه دار تهران که چند روز پیش به جرم قتل حسین گودرزی دستگیر شد، حالا از خانواده مقتول یک درخواست دارد: بخشش! اگر تا پیش از این مدعی بود که از هیچ چیز نمی ترسد، حالا وحید مرادی از کلمه اعدام ترس دارد. نگران آینده پسر کوچک اش است و می گوید «نمی خواهم بدون پدر، بزرگ شود...». باید دید آیا خانواده حسین گودرزی به چیزی غیر ازاعدام وحید مرادی راضی می شوند، یانه؟

وحید مرادی اعدام می شود یا...؟


وحید مرادی که بخاطر رفاقت هرکاری می کرد، دوستش را به قتل رساند! حسین گودرزی، دوست قدیمی وحید مرادی بود، وحید می گوید: برادرهای حسین گودرزی نور چشمانم هستند! او که سایه طناب دار را بالای سرش می بیند، حالا تنها یک امید دارد؛ اینکه خانواده حسین گودرزی رضایت بدهند.


رفاقت وحید مرادی و حسین گودرزی


شرور سابقه دار، درباره دوستی اش با حسین گودرزی می گوید: من چندین ‌سال با مقتول رفت‌وآمد داشتم و خانواده‌اش را می‌شناختم. برادرهایش نور چشمانم هستند. برای خانواده‌اش احترام زیادی قائلم. حسین بهترین دوستم بود. خیلی ناراحتم که او را کشته‌ام. من اصلا قاتل نبودم، حتی دشمنانم را هم با قدرت‌نمایی می‌ترساندم، ولی دست به قتل نمی‌زدم. چه برسد به این‌که دوستم را بکشم.

وحید مرادی می گوید: امیدوارم خانواده مقتول رضایت بدهند. من یک پسر کوچک دارم، نمی‌خواهم بدون پدر بزرگ شود.


وحید مرادی درباره روز حادثه و قتل حسین گودرزی گفت: دوماهی بود که از زندان آزاده شده بودم. حسین وقتی فهمید آزاد شده‌ام، با من تماس گرفت و گفت که به خانه‌اش بروم. وقتی رفتم دو سه‌نفر دیگر از دوستانمان هم بودند. آنها مشروب می‌خوردند. من هم مشروب خوردم. بعد از آن حسین شروع کرد به فیلم‌گرفتن؛ می‌گفت دارد لایو اینستا می‌گیرد. از من خواست جلوی دوربین صحبت کنم، ولی من گفتم که به خاطر تعهدم نمی‌خواهم از من فیلم بگیرد، او ناگهان فحش ناموس داد. من هم که روی این مسائل حساس هستم، با هم درگیر شدیم و او و دونفر دیگر را با چاقو زدم.


عکس: وحید مرادی و امیر قلعه نویی !

کد N1882000