لیست قیمت دوچرخه ثابت و راهنمای خرید آن

فروشگاه های لوازم ورزشی,تردمیل های خانگی,هزینه تردمیل,قیمت تردمیل,خرید تردمیل

مطالعات نشان می دهد که مردم از یک تردمیل بیشتر از سایر تجهیزات تناسب اندام استفاده می کنند، زیرا ماهیت این وسیله ورزشی بر راه رفتن و دویدن استوار است.

از آنجا که شما ایستاده اید، وزن بدن خود را حمل می کنید و این بدین معنی است که شما چربی های بیشتری را می سوزانید، به خصوص اگر مقدار شیب را بالا ببرید. اما بسیاری از افراد با این ایده که یک تردمیل خوب خریداری کنند با مشکلاتی مواجه می شوند، زیرا دقیقا نمی دانند  چه می خواهند! بسیاری از ویژگی ها را می خوانند ولی هنوز در انتخاب تردمیل مورد نظر خود دچار سردرگمی هستند. اما ما در اینجا در کنار لیست قیمت تردمیل، راهنمای خرید آن را برای روشن کردن موضوع و افزایش آگاهی شما ترتیب داده ایم. 
هزینه تردمیل


پیدا کردن بهترین تردمیل بر اساس بودجه شما می تواند کاری دشوار باشد. شما باید بدانید که چه چیزی را دقیقا دنبال می کنید. هنگامی که تردمیلی را بر می گزینید، باید دقیق تر انتخاب کنید که در محدوده قیمت پرداختی شما باشد. قیمت ها به طور عمده با برندها و مدل ها در ارتباط هستند، هر چه تردمیل دارای ویژگی های بیشتر و برند معتبرتر باشند، قیمت بالاتری نیز دارد.


چقدر باید برای خرید تردمیل خانگی هزینه کنیم


یک تردمیل خوب ارزان نیست و اکثر مردم نمی دانند هزینه های تردمیل خانگی چه مقدار است! برای آنچه که برای تردمیل ها می پردازید، باید بدانید برای چه چیزهایی این مقدار قیمت را پرداخت می کنید، یک تردمیل چه ویژگی هایی دارد؟ و آیا آن ویژگی های مورد نیاز من است یا خیر؟ اما برای بسیاری از ما، هر تردمیل سرمایه گذاری قابل توجهی خواهد بود.


تردمیل ها دستگاه هایی هستند که اگر به طور منظم استفاده شوند، در طولانی مدت دچار خرابیخواهند شد (مانند هر وسیله دیگری). به همین دلیل است که اگر بخواهید یک تردمیل خانگی با دوام خریداری کنید، باید بودجه خود را افزایش دهید. کیفیت در رابطه مستقیم با مقدار بودجه دارد.


در این بین نوع موتور و قدرت آن می توان از اهمیت بالایی برخودار باشد. رتبه بندی اسب بخار (HP) می تواند گیج کننده باشد. مقدار مورد نیاز شما برای یک تردمیل خانگی می تواند بالاتر از 2.5 HP و نوع موتور آن DC است.


حتما از جایی تردمیل خریداری کنید که دارای شوروم جهت تست حضوری و آشنایی با ویژگی ها تردمیل مورد نظر شما باشد. مهم است که قبل از خرید، بر روی تردمیل راه رفته و بدوید. 
ویژگی های تمرین


یک مدل را انتخاب کنید که بیشترین برنامه های از پیش تعیین شده و برنامه ریزی شده را داشته باشد، همچنین دارای تنظیمات سرعت و شیب باشد. مقدار شیب و سرعت باید به راحتی از طریق کنسول قابل تنظیم باشد. یک نمایشگر LCD با وضوح بالا مهم است زیرا اطلاعاتی نظیر: مقدار سرعت، شیب، مسافت، زمان و نرخ ضربان قلب را نشان می دهد. این اطلاعات در پیشبرد برنامه های تمرینی شما نقشی مهم را ایفا می کنند. همچنین بعضی از مدل ها به یک پخش کننده تصویری یا صوتی به اینترنت متصل می شوند، یا از طریق بلوتوث، AUX می توانند به موبایل یا تبلت شما وصل شوند.


مقدار فضای مورد نیاز


تردمیل های خانگی نیاز به فضاسازی دارند، یعنی قبل از خرید مقدار فضای مورد نیاز خود را اندازه گیری کنید و از جای قرار گیری تردمیل اطمینان خاصل کنید. خرید تردمیل های تاشو برای ذخیره سازی در فضا و اشغال فضای کمتر می تواند انتخاب در خور توجهی باشد. همچنین تردمیل را دور از دسترس کودکان قرار دهید.


تردمیل دستی در مقابل تردمیل های موتوری


با توجه به تفاوت بزرگ در هزینه، بسیاری از مردم وسوسه می شوند تا یک تردمیل دستی به جای یک تردمیل موتوری خریداری کنند. تردمیل های دستی ارزان تر از تردمیل های موتوری هستند، اما تردمیل دستی دارای مشکلات زیادی در مقایسه با موتوری آن است. آنها اغلب بدون شیب هتسند و هنگامی که حرکت می کنند، شما نمی توانید شیب را تغییر دهید. حرکت تسمه در تردمیل های دستی وابسته به حرکت فرد است، راه رفتن و ایجاد فشار به تسمه باعث حرکت آن می شود. اما در تردمیل های موتوری تنها با فشردن یک دکمه تسمه شروع به حرکت می کند. قیمت پایین نیز اغلب به معنی کیفیت پایین تر تردمیل های دستی نیز است. 
برنامه های اضافی


قبل از اینکه یک تردمیل خریداری کنید، در مورد انواع چیزهایی که می خواهید فکر کنید.


آیا می خواهید برنامه های در حال اجرا یا پیاده روی را شامل شود؟


آیا می خواهید یک مانیتور ضربان قلب داشته باشید؟


آیا فضای کافی برای یک تردمیل معمولی دارید؟


مهمترین ویژگی مورد نظر شما در یک تردمیل چیست؟


آیا فقط شما از تردمیل استفاده خواهید کرد؟


مقدار وزن تحملی دستگاه چقدر است؟ (وزن تحملی تردمیل باید 10 تا 15 کیلو گرم از وزن فرد بیشتر باشد، این بدان معنا است که اگر فردی 90 کیلوگرم وزن داشته باشد، باید وزن تحملی بیش از 105 کیلوگرم باشد)


اگر بیش از یک نفر قصد استفاده از تردمیل را داشته باشند، این بدان معنی است که حداقل استفاده دو برابر می شود، پس بهتر است تردمیلی با موتور قوی تر و با کیفت بالا را خریداری کنید.


ضمانت تردمیل


ضمانت ها بیانیه ای درباره کیفیت دستگاه می باشد. یک تردمیل با داشتن گارانتی موتور و قطعات و خدمات پس از فروش را خریداری کنید.


در اینجا یک چک لیست برای بررسی بیشتر وجود دارد:


عرض تسمه - حداقل مقدار عرضه تسمه های خانگی را به 40 سانتی متر محدود کنید، هر چه عرض بیشتر باشد، بهتر می توانید بر روی تردمیل بدوید.


طول تسمه – طول تسمه رابطه مستقیم با طول گام های فرد استفاده کننده دارد. اگر فردی با گام های بلند هستید (قد بلند دارید) تردمیلی با تسمه طویل تر خریداری کنید.


سرعت - اگر شما در حال برنامه ریزی هستید، یک تردمیلی تهیه کنید که تا 20 کیلومتر بر ساعت افزایش سرعت داشته باشد


شیب - تردمیل با شیب تا 15٪ می تواند عالی باشد


بدنه – بدنه تردمیل مهم است که محکم باشد ودر زمان دویدن دچار لغزش نشود.
قبل از خرید تحقیق کنید


شما ممکن است قادر به پیدا کردن تمام گزینه های تردمیل خود را در فروشگاه های لوازم ورزشی نباشید، پس بهتر است به طور جامع به دنبال بهرتین وبسایت های خرید اینترنتی باشید. لیستی از تردمیل های را که علاقه مند هستید را در کنار فروشگاه های مورد نظر خود تهیه کنید. حداقل 15 دقیقه از تردمیل استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که دویدن نرم و بدون جابجایی تسمه را برای شما به ارمغان می آورد. در زمان استفاده از تردمیل، ببینید که آیا نگهدارنده بطری دارد یا خیر. آیا قابلیت پخش موسیقی دارد؟ تمام ویژگی ها را بررسی کنید. همچنین برای مشاهده لیست قیمت انواع تردمیل اینجا را کلیک کنید .
کد N1881094