فیلم: قاسم افشار | گوینده اخبار پیشکسوت که امروز درگذشت

افشار, قاسم افشار, بهرام افشار, افشار گوینده اخبار, افشار گوینده, عکس قاسم افشار, درگذشت قاسم افشار, علت درگذشت قاسم افشار, افشار خبر, افشار گوینده خبر, قاسم افشار خبر, عکس قاسم افشار, فوت افشار, فوت قاسم افشار, مرگ قاسم افشار علت مرگ قاسم افشار, فیلم قاسم افشار, بهرام افشار, مرگ بهرام افشار, بهرام افشار کیست, قاسم افشار کیست, علت جدایی قاسم افشار از صدا و سیما, بیوگرافی قاسم افشار, بیوگرافی بهرام افشار, بهرام افشار کیست, علت درگذشت بهرام افشار, فیلم اخبار قاسم افشار, ویدیو قاسم افشار, فیلم قاسم افشار گوینده خبر, فیلم قاسم افشار گوینده, فیلم قاسم افشار گوینده اخبار, فیلم اخبار افشار,

قاسم (بهرام) افشار گوینده معروف اخبار امروز درگذشت. او یکی از گویندگان اصلی اخبار شبکه یک صدا و سیما بود که از ابتدای انقلاب در بخش اخبار فعالیت می کرد. در ادامه یک فیلم خاطره انگیز از گویندگی قاسم افشار در اخبار می بینید. آفتاب درگذشت قاسم افشار را به خانواده او و اهالی خبر تسلیت می گوید و شما را به دیدن فیلم گویندگی قاسم افشار دعوت می کند.

فیلم قاسم افشار


فیلم: قاسم افشار | گوینده اخبار پیشکسوت که امروز درگذشتقاسم (بهرام) افشار گوینده معروف اخبار امروز درگذشت. او یکی از گویندگان اصلی اخبار شبکه یک صدا و سیما بود که از ابتدای انقلاب در بخش اخبار فعالیت می کرد. در ادامه یک فیلم خاطره انگیز از گویندگی قاسم افشار در اخبار می بینید. آفتاب درگذشت قاسم افشار را به خانواده او و اهالی خبر تسلیت می گوید و شما را به دیدن فیلم گویندگی قاسم افشار دعوت می کند.

قاسم افشار کیست؟


قاسم افشار از استادان گویندگی و فن بیان بود و صدای ماندگار او هرگز از ذهن مخاطبان رادیو و تلویزیون حذف نخواهد شد.
افشار دوشنبه ۱۳ آبان ماه ۱۳۳۰ در تهران به دنیا آمد. تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در تهران و قصرشیرین طی کرد. سپس برای ادامه تحصیل به مدرسه عالی پارس رفت و در رشته روانشناسی ادامه تحصیل داد. با وقوع انقلاب فرهنگی تحصیلات دانشگاهی او نیمه‌تمام ماند؛ اما پس از بازگشایی دانشگاه‌ها کارشناسی روانشناسی را از دانشگاه علامه طباطبایی دریافت کرد. او سپس کارشناسی ارشد خود را در همین رشته از دانشگاه آزاد اسلامی اخذ کرد.
او از کودکی و دوران مدرسه به اجرای برنامه علاقه داشت و در دوره دبیرستان این علاقه به سمت گویندگی خبر کشیده شد. وی علاوه بر گویندگی اخبار صدا و سیما، به عنوان کارشناس ارشد با سازمان پژوهش‌های علمی نیز همکاری می‌کرده‌ است.
کد N1878851