تجاوز گروهی وحشتناک به دختر 15 ساله در خیابان + عکس | مردان شیطان صفت پس از تجاوز دختر نوجوان را زنده زنده دفن کردند

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,تجاوز گروهی وحشتناک به دختر 15 ساله در خیابان عکس,مردان شیطان صفت پس از تجاوز دختر نوجوان را زنده زنده دفن کردند

تجاوز گروهی وحشتناک به دختر 15 ساله در خیابان + عکس | دو جوان شیشه ای پس از مصرف مواد دختر 15 ساله ای را آزار دادند و زنده زنده او را دفن کردند.

به گزارش آفتاب و به نقل از رکنا، دو جوان معتاد دختر 15 ساله ای را در تگزاس مورد تجاوز قرار دادند.
آن ها در اعترافات خود گفتند که به دلیل مصرف مواد مخدر اکثر اوقات دچار توهم می شدند و رفتار هایشان دست خودشان نبود و بعد از این که اثرات مواد از بین می رفت تازه متوجه رفتار و کارهایشان می شدند.

آن ها شب حادثه بعد از مصرف شیشه متوجه حالات خود نبودند و دختر عابرپیاده را با زور و اجبار سوار ماشین خود می کنند و با خشونت او را مورد آزار و اذیت قرار می دهند .
آلفردو و ری پس از تجاوز ، دختر جوان را زنده زنده در یک گودال انداخته و او را دفن کرده اند اما در اعترافات خود به دلیل این که در هنگام جنایت در حالت طبیعی نبودند از محل دفن این دختر جوان که سارا نام دارد اطلاعی ندارند.
تنها ردی که پلیس توانست از طریق آن این متجاوز ها را دستگیر کنند گزارش یک مرد بود که شماره و نوع ماشین را هنگام ربودن دختر به پلیس مخابره کرده بود.
دادگاه حکم آن ها را هنوز اعلام نکرده است اما خانواده دختر تقاضای اعدام را دارند.
http://www.aftabir.com
کد N1878571