کار کثیفی که این مرد با دختر 19 ساله کرد + عکس | التماس کرد بلایی سرش نیاورم اما ....

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,کار کثیفی که این مرد با دختر 19 ساله کرد عکس,التماس کرد بلایی سرش نیاورم اما

کار کثیفی که این مرد با دختر 19 ساله کرد + عکس | قاتلی که در دزدی از خانه‌ای صاحب‌خانه را به قتل رسانده بود، امروز به سزای اعمالش رسید.

به گزارش آفتاب و به نقل از رکنا، «کنث فالتز» 47 ساله در سال 1996 به خانه یکی از همسایگانش دست‌برد زد و در این بین «کتی بوندز» 19 ساله را به قتل رساند.

در زمان حادثه «کتی بوندز» در منزل تنها بود و وقتی که «کنث فالتز» برای دزدی وارد منزل او می‌شود این دختر 19 ساله به سارق التماس می کند تا با او کاری نداشته باشد و جانش را نگیرد.
قربانی حتی انگشتر دستش را در عوض جانش به سارق می‌دهد اما در سارق دست و دهان او را با چسب می‌بندد و بالشی روی سرش می‌گذارد و 5 بار به او شلیک کرد.
این مرد پس از محاکمه صبح  امروز به وقت امریکا اعدام شد. در روز مرگش به عنوان آخرین وعده غذایی، غذای دلخواهش که استیک و سیب زمینی بود سرو شد.
http://www.aftabir.com
کد N1877293