بلای وحشتناکی که 2 سرباز مرزی سر زن جوان آوردند! | آزار و قتل زن جوان توسط 2 سرباز مرزی

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,بلای وحشتناکی که 2 سرباز مرزی سر زن جوان آوردند ,آزار و قتل زن جوان توسط 2 سرباز مرزی

بلای وحشتناکی که 2 سرباز مرزی سر زن جوان آوردند! | دو سرباز مرزی ارتش مکزیک به اتهام شکنجه یک زن در انتظار محاکمه قرار گرفتند.

به گزارش آفتاب و به نقل از رکنا، رفتار وحشیانه این دو سرباز مکزیکی با انتشار فیلمی در شبکه‌های مجازی به صورت علنی فاش شده است. در این فیلم که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های مکزیک داشته یک زن متهم با دست‌های بسته در زمین‌آلوده نشسته است و دو سرباز مکزیکی که یکی از آنها نیز زن است با کتک زدن متهم سعی می‌کنند از این زن اعتراف بگیرند و در پایان این فیلم یکی از سربازان با بستن کیسه پلاستیکی روی سر زن او را خفه می‌کند.
مقامات ارتش مکزیک پس از انتشار این فیلم در بیانیه‌ای از دستگیری این دو سرباز خاطی و محاکمه زودهنگام آنها خبر داده‌اند و هنوز علت شکنجه این زن مشخص نشده است.
سخنگوی ارتش مکزیک در بیانیه‌ای اعلام کرد این دو سرباز چند ماه قبل دستگیر شده‌اند و تصاویر منتشر شده مربوط به یک سال قبل است.
http://www.aftabir.com
کد N1877204