سفرمی خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

رزرو هتل,بلیط قطار,بلیط هواپیما,سفرمی,

با نزدیک شدن به تابستان بسیاری از مسافرین به دنبال یک سایت مناسب و مطمئن می‌گردند تا از آن بلیط هواپیما تهیه کنند یا رزرو هتل انجام دهند.

با نزدیک شدن به تابستان بسیاری از مسافرین به دنبال یک سایت مناسب و مطمئن می‌گردند تا از آن بلیط هواپیما تهیه کنند یا رزرو هتل انجام دهند. در سال‌های اخیر با فراگیری کسب و کارهای اینترنتی سایت های گردشگری زیادی به منظور ارائه خدمات گردشگری به مسافرین ایجاد شده است که بعضا به علت عدم ارائه خدمات مناسب تجربه ناخوشایندی را برای مسافرین ایجاد کرده است. اما یک سایت خوب رزرو آنلاین برای تهیه بلیت‌ در ایام تابستان برای هواپیما، هتل و تور چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟
• ارائه قیمت مناسب و رقابتی
در سالهای اخیر با افزایش خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل ، متعاقبا سودجویانی هم وارد این حوزه شده اند که با گرانفروشی و عدم رعایت حقوق خریداران به اعتماد مسافرین در خریدهای آنلاین لطمه زده اند. به همین دلیل انتخاب یک سایت معتبر که قیمتی مناسب را با همان کیفیتی که مسافرین به دنبال آن هستند را ارایه دهد یکی از دغدغه های همیشگی مسافران بوده است. برای رفع این دغدغه نه تنها به قیمت ها بلکه باید به ایرلاین ها و هتل هایی هم که سایت ها اعلام میکنند، باید توجه کرد. ایرلاین های مختلف سطح قیمتی متفاوتی را ارائه میدهند. به عنوان مثال برای بلیط هواپیما تهران مشهد ایرلاین های مختلف از قبیل ماهان، قشم ایر، کیش ایر و ... قیمت های مختلفی را ارایه میدهند پس در هنگام بررسی قیمت ها به نوع ایرلاین توجه کنید. امیدواریم بتوانید  بلیط هواپیما ارزان و در عین حال با کیفیت را در این ایام نزدیک تابستان خریداری کنید.
• صحت و اعتبار اطلاعات ارائه شده
یکی از بیشترین شکایت هایی که موجب بی اعتمادی مسافرین از خرید آنلاین بلیط هواپیما و بلیط قطار شده است عدم تناسب خدمات دریافتی آنها در هنگام سفر با آن چه در سایت اعلام شده است می باشد. از مواردی که می توان به آن اشاره کرد، بزرگ نمایی سطح امکانات و کیفیت هتل ها و تورها در سایت های غیر معتبر می باشد که نه تنها منجر به نارضایتی مسافران می شود بلکه خاطره ای بد برای آنها رقم میزند. اما سوال اینجاست که چگونه یک سایت معتبر را تشخیص دهیم؟ در هنگام خرید به تعداد ایرلاین هایی که در آن سایت ثبت شده است توجه کنید. صفحه هتل های آن را مشاهده کرده و تعداد هتل هایی که طرف قرارداد آنها هستند را بررسی کنید و با سایر سایت ها مقایسه کنید. بنابراین انتخاب سایتی که پشتوانه ای قوی و قدمتی طولانی در ارائه خدمات گردشگری دارد و طرف قرارداد بسیاری از ایرلاین ها و هتل ها می باشد میتواند آرامش و آسایش بیشتری را در سفر برای مسافرین به همراه داشته باشد.
• پاسخ‌گویی ۲۴ ساعته و خدمات پس از فروش
حس امنیت بیشتر در سفر، زمانی اتفاق می افتد که خریدار از پاسخگویی 24 ساعته سایتی که از آن خرید کرده است مطمئن شود. هرچند پاسخگویی 24 از سمت یک سایت رزرو آنلاین یکی از الزامات است اما جالب است بدانید که عموم سایت ها این مورد را رعایت نمیکنند!! قبل از خرید حتما از پشتیبانی سایت مطمئن شوید.
• کنسلی در سریع‌ترین زمان ممکن
تعداد مشتریانی که به دلایل مختلف و ناگهانی مجبور می‌شوند رزرو آنلاین خود را لغو کنند بسیار بیشتر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. اما اکثر مشتریان برای لغو رزرو با مشکلات متعددی رو به رو می‌شوند. بسیاری از سایت‌ها حاضر به مرجوع کردن پول مسافرین نمی‌شوند و زمان مرجوع شدن پول بعضا بسیار طولانی می‌شود. که مشکلات بسیاری را برای مشتریان در پی دارد. از همین جهت خرید از یک سایت معتبر اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند.
مجموعه سفرمی‌ مدعی است که می‌تواند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند و سفر خوشایندی را به مسافرین هدیه دهد. شما برای خرید آنلاین می‌توانید از سایت این مجموعه به آدرس www.safarme.com مراجعه فرمایید یا می‌توانید اپلیکیشن موبایلی سفرمی را دانلود کنید.
کد N1875733