آزمون نهایی شفر فرا رسید

ترکیب احتمالی استقلال برابر مدعی قهرمانی!

فوتبال,استقلال تهران,سپاهان اصفهان,وینفرد شفر,هفته سی و چهارم لیگ برتر فوتبال

به گزارش ایلنا، استقلال تهران از ساعت 17 در چارچوب بازی‌های پایانی لیگ هفدهم امروز در ورزشگاه نقش جهان یک امتیاز کمتر از ذوب آهن اصفهان رده دومی برابر همشهری رقیبش، سپاهان، قرار می‌گیرد. آبی‌های تهرانی که با صعود به فینال جام حذفی برای رسیدن به سهمیه آسیایی شانس دارند، برای کسب عنوان نایب قهرمانی مقابل تیمی به میدان می‌روند که همیشه مدعی قهرمانی بوده و این فصل هم با این امید مسابقات را آغاز کرد اما سلسله نتایج آنها در سی و سه هفته گذشته لیگ برتر به نحوی پیش رفت که در خوشبینانه ترین حالت با شکست استقلال بتوانند با رتبه یازدهم این دوره از مسابقات را به پایان ببرند.

استقلال در مصاف با سپاهان برای کسب بهترین رتبه‌اش با وجود قهرمانی پرسپولیس تنها به سه امتیاز این بازی نیاز دارد تا وینفرد شفر آخرین آزمون لیگ برتری‌اش در این فصل را با کسب پیروزی در بازی خارج از خانه به پایان برساند. در این دیدار برای استقلال داریوش شجاعیان به دلیل محرومیت و سه کارته بودن حضور ندارد و به احتمال بسیار زیاد روزبه چشمی برابر سپاهان در ترکیب قرار نگیرد. فرشید باقری و سیدمجید حسینی هم در تمرینات گروهی شرکت کرده‌اند و با نظر شفر شاید در این بازی به ترکیب اضافه شوند.

استقلال با سنگربان کهنه کارش لیگ را به پایان می‌رساند. کمتر از یک هفته دیگر آبی‌های جام حذفی را پیش رو دارند و شفر این بار قصد دارد سیدحسین حسینی را به عنوان سنگربان در بازی مقابل خونه به خونه به کار بگیرد. در خط دفاعی وریا غفوری، پژمان منتظری، امید نورافکن و آرمین سهرابیان قرار می‌گیرند. با مصدومیت حسینی فرصت برای ایفای نقش سهرابیان ایجاد شد تا یکی از خریدهای این فصلی که استقلال از بازیکنان جوان داشته مثمر ثمر واقع شود.

استفاده از بویان نایدنوف در کنار امید ابراهیمی حضور خسرو حیدری و سرور جپارف در کناره‌های خط میانی از احتمالات ترکیب استقلال برابر سپاهان خواهد بود. مامه تیام و فرشید اسماعیلی در کنار هم دو مهاجم استقلال خواهند بود و احتمال شرکت کردن اسماعیلی مانند چند مسابقه قبلی یک خط عقب تر از مهاجم سنگالی وجود دارد.

بنابراین ترکیب احتمالی استقلال مقابل اتلتیکو به شرح زیر است:

مهدی رحمتی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، وریا غفوری، امید نورافکن، بویان نایندنوف، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، سرور جپارف، فرشید اسماعیلی و مامه بابا تیام

کد N1867341