فرزند سوم کیت میدلتون به دنیا آمد +عکس | سومین فرزند پرنس ویلیام و کیت میدلتون

کیت میدلتون, پرنس چارلز, فرزند کیت میدلتون, زایمان کیت میدلتون, سومین فرزند کیت میدلتون, عکس کیت میدلتون, پسر کیت میدلتون, اسم سومین فرزند کیت میدلتون, نوه ملکه انگلیس, پرنس چارلز و کیت میدلتون, اسم فرزندان کیت میدلتون, کیت میدلتون کیست, کیت میدلتون و همسرش, شاهزاده چارلز,

فرزند سوم کیت میدلتون +عکس | کیت مدلتون دوشس کمبریج همسر شاهزاده ویلیام (نوه ملکه انگلیس) سومین فرزند خود را به دنیا آورد. کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام پیش از این دو فرزند چهارساله (جورج) دو ساله (شارلوت) داشتند. نام سومین فرزند کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام، آلبرت، آرتور و یا فرید خواهد بود.

عروس ملکه بریتانیا امروز برای سومین وضع حمل خود به بیمارستان منتقل شد و ساعتی پیش سومین فرزند خود را به دنیا آورد.
به گزارش ایلنا به نقل از اسکای نیوز عربی، «کیت میدلتون» دوشس کمبریج و همسرش ویلیام، پسر ولیعهد بریتانیا امروز –دوشنبه- برای وضع حمل سومین فرزندش به بیمارستان منتقل شد.
بر این اساس کیت به بیمارستان سانت ماری در نزدیکی لندن جایی که دو فرزند پیشین خود یعنی جورج و شارلوت را به دنیا آورده بود، منتقل شد.
دفتر شاهزاده ویلیام با صدور بیانیه ای در این باره اعلام کرد: دوشس با یک خودرو از کاخ پادشاهی به بخش لیندو در بیمارسنان سانت ماری منتقل شده است. فرزند جدید کیت، پس از برادرش جورج ۴ ساله و خواهرش شارلوت ۲ ساله و پدرش شاهزاده ویلیام و پدربزرگش شاهزاده چارلز پنجمین نفر در صف رسیدن به پادشاهی بریتانیا است.
شاهزاده هری، برادر کوچکتر شاهزاده ویلیام اما در مرتبه ششم برای رسیدن به پادشاهی بریتانیا قرار دارد و قرار است ماه آینده میلادی با «مگان مارکل» بازیگر مشهور آمریکایی ازدواج کند.
اسامی احتمالی برای نوزاد جدید خانواده سلطنتی بریتانیا شامل ماری، آلیس و ویکتوریا در صورت دختر بودن آن و آلبرت، آرتور و فرید در صورت پسر بودن آن است. با توجه به این که فرزند سوم کیت میدلتون و پرنس چارلز پسر است، باید به این سه اسم اخیر رجوع کرد!

عکس: کیت میدلتون


عکس: کیت میدلتونعکس: کیت میدلتون و شاهزاده چارلزکیت میدلتون و فررندانش
بارداری کیت میدلتونبارداری کیت میدلتونکیت میدلتونعکس: کیت میدلتون

کد N1865182