حقوق فروردین بازنشستگان چه زمانی پرداخت می شود؟ | زمان پرداخت حقوق بازنشستگان

حقوق, حقوق بازنشستگان, دستمزد, دستمزد 97, دستمزد بازنشستگان, مستمری, مستمری 97, مستمری سال 97, مستمری 97 بازنشستگان, مستمری بازنشستگان, مستمری سال 97 بازنشستگان, افزایش مستمری, افزایش مستمری 97, افزایش مستمری 97 بازنشستگان, مستمری 97 چقدر است, حقوق بازنشستگان 97, بازنشستگان تامین اجتماعی, افزایش حقوق بازنشستگان, حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی, فیش حقوقی بازنشستگان, حقوق بازنشستگان در سال 97, میزان افزایش حثوث بازنشستگان, افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی,حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 97, حقوق تامین اجتماعی, پرداخت حقوق فروردین تامین اجتماعی, تامین اجتماعی, بازنشستگان تامین اجتماعی, حقوق, حقوق فروردین, حقوق فروردین بازنشستگان, فیش حقوقی فروردین, فروردین 97, مستمری فروردین, علت پرداخت نشدن حقوق فروردین, حقوق بازنشستگان کی پرداخت می شود, زمان پرداخت حقوق فروردین, زمان پرداخت حقوق فروردین بازنشستگان, بازنشستگان تامین اجتماعی, حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی, بازنشستگان تامین اجتماعی, بازنشستگان, حقوق فروردین 97, فیش حقوقی بازنشستگان, فیش حقوق فروردین

حقوق فروردین بازنشستگان چه زمانی پرداخت می شود؟ | حقوق بازنشستگان تا پیش از این در روزهای بیست و پنجم ماه پرداخت می شد، در فروردین ماه 97 تا کنون پرداخت نشده. با گذشت 29 روز از فروردین ماه سال 97، حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران هنوز پرداخت نشده. گفته شده حقوق فروردین بازنشستگان تا 31 فروردین ماه پرداخت خواهد شد.

بازنشستگان می‌گویند که علیرغم اینکه قرار بود حقوق فروردین ماه آنها بیست و پنجم ماه جاری پرداخت شود، تا این لحظه تامین اجتماعی حقوق آنها را واریز نکرده است.

به گزارش مهر، فروردین ماه یکی از ماههای سخت خانوارها برای تامین منابع مالی مورد نیاز خود است. بر این اساس بازنشستگان که حداکثر تا بیست و پنجم هر ماه حقوق‌های خود را دریافت می‌کرده‌اند، تا این لحظه از دریافت حقوق خود محروم مانده‌اند.

بر این اساس یکی از بازنشستگان تامین اجتماعی در تماس با خبرگزاری مهر اعلام کرد: در گذشته دوازدهم هر ماه، حقوق ماهانه بازنشستگان واریز می‌شد، اما بعد از عدم واریز وجوه در موعد مقرر، واریزی‌ها به بیست و پنجم هر ماه منتقل شد که در این میان حقوق بسیاری از بازنشستگان تضییع شد.

وی می افزاید: در فروردین ماه امسال هم که قرار بود مطابق روال، بیست و پنجم فروردین ماه واریزی حقوق صورت گیرد؛ تا این لحظه پرداختی صورت نگرفته است.

به گفته این بازنشسته، بانک علت عدم واریز حقوق را واریز نکردن وجوه از سوی سازمان تامین اجتماعی عنوان می کند و سازمان تامین اجتماعی نیز نشانی درستی به ما نمی دهد که علت عدم واریز چه بوده است. به هرحال ما هر ماه یک میلیون تومان حقوق می گیریم که مشکلات زیادی از زندگی خود را با آن دوا می کنیم، اما اکنون عدم واریز حقوق زندگی ما را دچار مشکل کرده است.

حقوق بازنشستگان 31 فروردین پرداخت می شود


تاخیر در پرداخت مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در موعد مقرر باز هم اعتراض و نگرانی بازنشستگان را به دنبال داشته است. تاخیری که به گفته معاون سازمان تامین اجتماعی به دلیل تعطیلات ابتدایی سال ، ممکن است تا پایان فروردین هم ادامه داشته باشد.
به گزارش روزنو، مسئله دیرکرد در پرداخت حقوق مستمری بگیران و درخواست پیگیری این موضوع از طریق خراسان ، توسط تعدادی از بازنشستگان در تماس با روزنامه مطرح شد . در تعدادی از این پیامک ها آمده است:
-چرا ما مستمری بگیران تامین اجتماعی این قدر بی ارزشیم که حقوق ما را بر اساس تاریخی که خودشان تعیین کرده اند نمی دهند شما هم روزی مثل ما می شوید.
-مسئولان محترم تامین اجتماعی چرا حروف الف وغیره را سر وقت حقوق می دهند ولی حروف آخر را هر موقع خواستند واریز می کنند عاجزانه تقاضای رسیدگی داریم.
-چرا تامین اجتماعی در واریز حقوق بازنشستگی تعلل می‌کند آیا حقوق کارمندان خودش را هم با تاخیر می دهد.
- بازنشسته تامین اجتماعی هستم. بیست و پنجم هر ماه حقوق می‌دادند اما بیست و هفتم فروردین گذشت و هنوز خبری نیست. چرا با ما این گونه رفتار می شود.
خراسان عزیز فروردین تمام شد اما تامین اجتماعی حقوق بازنشسته ها را هنوز واریز نکرده این قشر شکایت شان را به کجا مطرح کنند خسته شدیم از بس چشم‌انتظار‌ حقمان بودیم.
تاخیر به دلیل تعطیلات فروردین
برای پیگیری درخواست بازنشستگان و انعکاس دغدغه آن ها به سراغ معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی رفتیم. رحیم اردلان با بیان این که مشکل تاخیر در پرداخت ماه جاری به دلیل تعطیلات فروردین و به دنبال آن تعطیل بودن کارخانجات است، گفت: با توجه به تعطیلات ابتدای سال جدید و تعطیلی سازمان ها و اداره ها تا 17 فروردین و حتی تعطیلات روز مبعث حضرت رسول (ص) که تا ابتدای هفته جاری هم ادامه داشت تامین منابع سازمان تامین اجتماعی با مشکل روبه رو شد. وی ادامه داد: علاوه بر تعطیلی کارخانه ها ، نرخ حداقل دستمزدها چهار روز پیش به تصویب رسید و همه این موضوعات در کم شدن وصولی سازمان و به دنبال آن تاخیر در پرداخت مستمری ها تاثیر گذار بود. معاون سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به این سوال که این تاخیر تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، گفت: ما پیش بینی می کنیم تا آ خر ماه وصولی های سازمان پرداخت و تکمیل شود تا بتوانیم همه مستمری ها را بپردازیم . اردلان خاطرنشان کرد: به هر صورت در فروردین ماه وصولی های ما که از طریق حق بیمه کارگاه ها تامین می شود کم شده و ما نتوانستیم مستمری ها را به موقع پرداخت کنیم.
وی درباره این که آیا این وضعیت درباره حقوق اردیبهشت اصلاح خواهد شد تصریح کرد: نمی توانیم پیش بینی کنیم. همه چیز به وضعیت اقتصادی و شرایط کارخانه ها مرتبط است. معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی با بیان این که ما منابع نفتی نداریم تاکید کرد: منابع ما از طریق دریافت حق بیمه تامین می شود و امیدواریم در صورتی که منابعی را که پیش بینی کرده ایم دریافت کنیم حتما کل مستمری ها را تا 31 فروردین پوشش بدهیم.
#حقوق # حقوق بازنشستگان # دستمزد # دستمزد 97 # دستمزد بازنشستگان # مستمری # مستمری 97 # مستمری سال 97 # مستمری 97 بازنشستگان # مستمری بازنشستگان # مستمری سال 97 بازنشستگان # افزایش مستمری # افزایش مستمری 97 # افزایش مستمری 97 بازنشستگان # مستمری 97 چقدر است # حقوق بازنشستگان 97 # بازنشستگان تامین اجتماعی # افزایش حقوق بازنشستگان # حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی # فیش حقوقی بازنشستگان # حقوق بازنشستگان در سال 97 # میزان افزایش حثوث بازنشستگان # افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی #حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 97 # حقوق تامین اجتماعی # پرداخت حقوق فروردین تامین اجتماعی # تامین اجتماعی # بازنشستگان تامین اجتماعی # حقوق # حقوق فروردین # حقوق فروردین بازنشستگان # فیش حقوقی فروردین # فروردین 97 # مستمری فروردین # علت پرداخت نشدن حقوق فروردین # حقوق بازنشستگان کی پرداخت می شود # زمان پرداخت حقوق فروردین # زمان پرداخت حقوق فروردین بازنشستگان # بازنشستگان تامین اجتماعی # حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی # بازنشستگان تامین اجتماعی # بازنشستگان # حقوق فروردین 97 # فیش حقوقی بازنشستگان # فیش حقوق فروردین