کاوه مدنی کیست؟ | عکسهای جنجالی کاوه مدنی علت خروج او و همسرش از ایران؟

کاوه مدنی, عکس کاوه مدنی, عکس های کاوه مدنی, عکسهای کاوه مدنی, کاوه مدنی کیست, ماجرای کاوه مدنی, فرار کاوه مدنی, استعفای کاوه مدنی, کاووس سید امامی, دستگیری فعالان محیط زیست, جاسوس محیط زیست, تصاویر کاوه مدنی, علت استعفای کاوه مدنی, معاون سازمان محیط زیست, سازمان محیط زیست, عیسی کلانتری, رقص کاوه مدنی, دکتر کاوه مدنی, کاوه مدنی محیط زیست, کاوه مدنی معاون محیط زیست, کاوه مدنی بازداشت, کاوه مدنی مالزی, فرار معاون محیط زیست, توییتر کاوه مدنی, واکنش کاوه مدنی, مصاحبه کاوه مدنی, کاووس سید امامی, جاسوس محیط زیست, جاسوسی محیط زیست, نفوذ در محیط زیست, جاسوسی محیط زیست, کاوه مدنی و همسرش, عکس جنجالی کاوه مدنی عکس کاوه مدنی و همسرش, عکس های جنجالی کاوه مدنی, عکسهای جنجالی کاوه مدنی, دکتر کاوه مدنی, کاوه مدنی عکس جنجالی, بیوگرافی کاوه مدنی, همسر کاوه مدنی,

کاوه مدنی کیست؟ | کاوه مدنی دانشمند ایرانی، استاد امپریال کالج انگلیس بود که به دعوت کلانتری رئیس سازمان محیط زیست به ایران آمد تا معاون آموزش و پژوهش سازمان محیط زیست شود. سال گذشته در پی خودکشی کاووس سیدامامی متهم پرونده جاسوسی محیط زیست، خبر بازداشت کاوه مدنی نیز منتشر شد. امروز گفته شد او و همسرش در پی انتشار عکس جنجالی کاوه مدنی از ایران خارج شده اند.

بیشتر بخوانید: فرار کاوه مدنی +عکس .
بیشتر بخوانید: کاوه مدنی جاسوس بود؟
بیشتر بخوانید: واکنش کاوه مدنی .

کاوه مدنی کیست؟


امروز خبر استعفای «کاوه مدنی» معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست منتشر شد.
به گزارش ایسنا، کاوه مدنی در مهرماه ۹۶ از سوی عیسی کلانتری - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست - به عنوان معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست برگزیده شد.
امروز خبرهایی از استعفای مدنی - که در ماجرای بازداشت تعدادی از فعالان محیط زیست به جرم جاسوسی، اخباری هم درباره بازداشت او در فضای مجازی منتشر شد- انتشار یافت البته هنوز هیچ مقام رسمی در سازمان حفاظت محیط زیست در تایید یا رد خبر استعفای او اظهارنظر نکرده است .
اولین خبر را از استعفای مدنی، «محمود صادقی»  - نماینده مجلس - مطرح کرده است. او در توییتی که امروز منتشر کرده نوشته: « امروز از یک منبع موثق شنیدم ‎کاوه مدنی - معاون سازمان حفاظت محیط زیست - ایران را ترک کرده است. همسر او نیز که ممنوع‌الخروج شده بود با رفع ممنوع الخروجی کشور را ترک کرد. درس عبرتی برای نخبگان ایرانی مقیم خارج از کشور!»
کاوه مدنی بعد از انتشار اخبار استعفا، در آخرین واکنش ابیاتی از شعر هوشنگ ابتهاج (سایه) را در توییتر و صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. متن این پست به شرح زیر است:
«روزگارا قصد ایمانم مکن*   زآنچه می‌گویم پشیمانم مکن
گم مکن از راه پیشاهنگ را  *  دور دار از نام مردان ننگ را
گر بدی گیرد جهان را سر بسر  *  از دلم #امید خوبی را مبر
گر دروغی بر من آرد کاستی *   کج مکن راه مرا از راستی
پای اگر فرسودم و جان کاستم*  آنچنان رفتم که خود می‌خواستم»
به گزارش ایسنا، کاوه مدنی که در آذرماه سال گذشته به عنوان نائب رئیس مجمع ملل محیط زیست جهان انتخاب شد، متولد ۱۳۶۰ در تهران است که بعد از فارغ‌التحصیلی در رشته مهندسی عمران از دانشگاه تبریز به منظور ادامه تحصیل عازم سوئد شد و در رشته منابع آب از دانشگاه لوند در مقطع کارشناسی ارشد فارغ‌التحصیل شد . سپس مدرک دکترا را در رشته مهندسی عمران و محیط زیست از دانشگاه کالیفرنیا دریافت کرد و پس از آن دوره پسا دکتری را در رشته اقتصاد و سیاست محیط‌ زیست در همان دانشگاه به پایان رساند.  
او در سال گذشته به دعوت عیسی کلانتری - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست - به ایران آمد و سمت معاونت آموزش و پژوهش را دریافت کرد و در مدت حضور با راه‌اندازی طرحی با محوریت #زباله، به تدوین و اجرای برنامه موضوع محور با بازهی زمانی مشخص در سطوح ستادی و ملی اقدام کرد و به گفته وی، طرح "بی زباله " در گام نخست دولتمردان، برنامه ریزان و مجریان طرحهای آموزشی فرهنگی را نشانه گرفت تا با انجام اقداماتی هرچند کوچک ولی منطبق و سازگار با محیط زیست بتواند به انتقال و ترویج پیامهای محیط زیستی در جامعه پرداخته و این درک و آگاهی را بین مردم نهادینه سازد که برای داشتن محیط زیستی سالم و به دور از هرگونه آلودگی نباید منتظر تنها اقدمات بزرگ باشیم، بلکه با انجام رویدادهای کوچک اما فراگیر و هدفمند توسط تمامی سرمایه های اجتماعی، میتوان اقدامات بزرگی را نیز رقم زد.

عکس جنجالی کاوه مدنی


انتشار عکسی که ادعا می شد کاوه مدنی را در یک مهمانی مختلط در مالزی نشان می دهد، در هفته های گذشته موجب فشار شدیدی بر معاون سازمان محیط زیست شد. 
کد N1860605