عکس: سارا و نیکا | ناگفته‌هایی از زندگی شخصی سارا و نیکای سریال پایتخت

احمد مهرانفر و همسرش,عکس احمد مهران فر,سارا و نیکا چند سالشونه,عکس های احمد مهران فر,مصاحبه با سارا و نیکا,اینستاگرام احمد مهرانفر,زن ارسطو,عکس,سارا و نیکا,سارا و نیکا پایتخت,عکس سارا و نیکا,سارا و نیکا فرقانی,عکس سارا,عکس سارا نیکا,سارا و نیکا فرقانی,سارا نیکا فرقانی,سارا و نیکا فرقانی اصل,سارا نیکا فرقانی اصل,سارا و نیکا پایتخت,پایتخت,سارا و نیکا در پایتخت,عکس های سارا و نیکا,سارا و نیکا در سوئد,سارا نیکا در سوئد,عکس سارا و نیکا در سوئد,عکس های سارا و نیکا در سوئد,عکس سارا و نیکا فرقانی,عکس سارا و نیکا فرقانی اصل,فیلم سارا و نیکا,پایتخت 5,عکس سارا و نیکا در پایتخت,عکس سارا نیکا در پایتخت,سارا و نیکا در پایتخت 5,سارا نیکا در پایتخت 5,ارسطو ازدواج کرد,سریال پایتخت,

ناگفته‌هایی از زندگی شخصی سارا و نیکای سریال پایتخت | سارا و نیکا فرقانی اصل دو خواهر بازیگر که با سریال «پایتخت» به شهرت رسیدند، در سوئد زندگی می کنند؛ اما ناگفته های دیگری هم درباره شان هست که در این گزارش به برخی از آنها اشاره می شود.

به گزارش آفتاب، سارا و نیکا فرقانی اصل، متولد ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران هستند. این دو خواهر بازیگر که با سریال «پایتخت» به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی می کنند. نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.
اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال «دوباره زندگی» به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۸۴ بر می گردد که ۹ ماهه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند؛ یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده ای مذهبی زندگی می کرد.

رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت، آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.
پرستو صالحی، بازیگر مجموعه دوباره زندگی با انتشار تصویری از خود در کنار ثریا قاسمی نوشت: «باورتون میشه این نیم وجبیه خوشگل یکی از دوقلوهای سریال پایتخته اون موقع تو سریال ما (دوباره زندگی) انقدی بودن سارا و نیکا یادش به خیر»
سری اول سریال پایتخت در نوروز ۹۰ از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو، سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر بازی در «پایتخت» بود. در این سریال سارا و نیکا نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.
سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند، همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند یا نه، پاسخ داده اند؛
در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.
پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و در لیگ جوانان تیم های عقاب و راه آهن ۱۵ سال توپ زده است و به خاطر حادثه ای که در فوتبال برایش پیش آمد، دیگر نتوانست فوتبال را ادامه بدهد. بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت، از سال ۱۳۹۲ خانواده فرقانی برای ادامه تحصیل دوقلوها عازم سوئد شدند تا سارا و نیکا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.
http://www.aftabir.com
کد N1859751