عکس؛ زیباترین دختر خلافکار دنیا | کریستینا سوچینسکایا کیست؟ + عکس

کریستینا سوچینسکایا,عکس کریستینا سوچینسکایا,کریستینا سوچینسکایا عکس,کریستینا سوچینسکایا اینستاگرام,عکسهای کریستینا سوچینسکایا,عکس های کریستینا سوچینسکایا,هک,هکر,فضای مجازی,اینستاگرام,تلگرام,هک تلگرام,هک اینستاگرام,کارت بانکی,هک کارت بانکی,جذاب ترین هکر دنیا,جذاب ترین خلافکار دنیا,زیباترین هکر دنیا,زیباترین خلافکار دنیا,

عکس؛ زیباترین دختر خلافکار دنیا | کریستینا سوچینسکایا، هکر ۲۶ ساله روسی تبار و دانشجوی نخبه دانشگاه نیویورک است که سال ۲۰۱۰ به جرم هک کردن بسیاری از بانک‌های آمریکا و انگلیس و استفاده از گذرنامه‌های جعلی دستگیر شد.

به گزارش آفتاب، کریستینا سوچینسکایا، هکر ۲۶ ساله روسی تبار و دانشجوی نخبه دانشگاه نیویورک است که سال ۲۰۱۰ به جرم هک کردن بسیاری از بانک‌های آمریکا و انگلیس و استفاده از گذرنامه‌های جعلی دستگیر شد. او با خلق یک ویروس به نام «تروجان زئوس» مدت‌ها به هک کردن حساب‌های بانکی و دزدیدن شماره حساب ها، نام‌های کاربری و گذرواژه‌های بانکی می‌پرداخت.
او به کمک این ویروس توانست بیش از ۲۲۰ میلیون دلار از هزاران حساب بانکی سرقت کند و به ثروت عظیمی دست‌ یابد.
به گفته پلیس این هکر جوان با افتتاح حداقل ۵ حساب بانکی، مبالغ سرقتی را در حساب‌های خود پخش می‌کرد تا کسی متوجه رقم غیرعادی دارایی او نشود.

گفته می‌شود این دختر روس، بعد از آناچپمن، جاسوس روسی ۲۸ ساله که جولای ۲۰۱۱ دستگیر شد، آخرین تبهکار زیبای اهل اروپای شرقی است که برای فعالیت‌های غیرقانونی خود به شهرت فراوانی دست یافت.
پلیس معتقد است، این هکر جوان به خاطر هوش بالای خود در کامپیوتر و ویروس‌نویسی، ابتدا توسط هکرهای با مهارت، به‌عنوان مسئول پولشویی به استخدام در آمده و وارد دنیای تبهکاری شده است.
بنابر اظهارات مادر سوچینسکایا، پس از مرگ پدر او، خانواده آنها با شرایط مالی بسیار بدی روبه‌رو شد تا جایی که به سختی ماه را به آخر می‌رساندند.
از این‌رو وی در سال سوم دانشگاه با کار در یک فست فود تصمیم گرفت کمک خرج خانواده باشد. اما با توجه به حقوق دریافتی ناچیزش پس از مدتی از کار استعفا داد و به‌ واسطه تسلطش به برنامه‌نویسی به استخدام یک گروه هکر درآمد.
کریستینا در این گروه با شرط دریافت ۱۰ درصد از هر سرقت، مسئولیت پولشویی گروه را به‌عهده گرفت.
گرچه پس از دستگیری وی در ژوئن ۲۰۱۱ انتظار می‌رفت دادگاه برای استفاده از گذرنامه‌های جعلی و سرقت از حساب‌های بانکی مردم و شرکت‌ها تا ۴۰ سال حبس برای او تعیین کند. اما پس از امضای یک تعهدنامه، کریستینا با شرط گرو گذاشتن یک وثیقه بیست و پنج هزار دلاری تا زمانی که جرمش به اثبات برسد، آزاد شد.
سرگذشت این دختر هکر برای مردم کشورش چنان جذاب و هیجان‌انگیز بود که فیلم روسی «بات نت» سال ۲۰۱۶ براساس زندگی و فعالیت‌های او کلید خورد.
پریت بهارارا، یکی از وکلای منهتن دراین‌باره می‌گوید: «گرچه عصر دیجیتال فایده‌های بسیاری برای جهانیان به ارمغان آورده و باعث تسهیل بسیاری از کارهای روزمره ما شده، اما با این وجود از آسیب‌ها و چالش‌های آن نیز نمی‌توان در امان بود.»
وی افزود: «با توجه به سرقت‌های دیجیتالی در عصر حاضر برای بانک زنی دیگر به اسلحه، ماسک، یادداشت‌های تهدیدآمیز یا ماشین فرار، نیازی نیست.
بلکه با یک دستگاه لپ‌تاپ کوچک و اینترنت نیز می‌توان در خانه بدون هیچ استرسی و فقط با چند کلیک، میلیون‌ها دلار از حساب‌های بانکی دزدی کرد.»
روی هم رفته ۳۷ نفر در نیویورک به استفاده از یک ویروس اینترنتی برای هک کردن حساب‌های مالی شرکت‌های کوچک و مردم آمریکا متهم هستند که کریستینا یکی از آنهاست.
http://www.aftabir.com
کد N1859646