تصادف بازیگر معروف در بزرگراه + عکس | چه بلایی سر کمدین معروف آمد؟

ویل فرل,عکس ویل فرل,ویل فرل عکس,ویل فرل اینستاگرام,عکسهای ویل فرل,عکس های ویل فرل,بازیگر,کمدین,سینما,کمدین معروف,هالیوود,بازیگر هالیوود,بازیگر معروف هالیوود,تصادف بازیگر معروف هالیوود,تصادف,حادثه,عکس تصادف,تصادف بازیگر معروف در بزرگراه عکس,چه بلایی سر کمدین معروف آمد؟

تصادف بازیگر معروف در بزرگراه + عکس | ویل فرل بازیگر و کمدین سرشناس هالیوودی پس از تصادف در بزرگراه راهی بیمارستان شد.

به گزارش آفتاب و به نقل از خبر آنلاین، ویل فرل ستاره کمدی آمریکایی در تصادف با خودرو آسیب دید. این بازیگر سرشناس سینمای هالیوود پس از تصادف با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد. او به همراه دو تن دیگر سوار بر خودرو از صحنه ضبط برنامه‌ای جدید در حال بازگشت بودند که خودروی حامل آن‌ها دچار حادثه شد.
بر اساس اخبار منتشر شده در این رابطه بازیگر فیلم «ملیندا و ملیندا» در این تصادف آسیب‌ دیدگی شدیدی نداشته است. پس از این حادثه بلافاصله عکس‌هایی از ویل فرل سوار بر آمبولانس و صحنه تصادف در فضای مجازی منتشر شد.

این تصادف در بزرگراهی در اورنج‌کانتی در کالیفرینا حدود ساعت ۱۱ شب به وقت محلی روی داد. فرل در این حادثه راننده خودرو نبود و به همراه دو تن دیگر سرنشینان خودرو را تشکیل می‌دادند که آن‌ها نیز بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.
ویل فرل کمدین مشهور آمریکایی در آغاز با حضور در برنامه «ستردی نایت لایو» به شهرت رسید. او پس از آن در بسیاری از فیلم‌های کمدی سینمای آمریکا بازی کرد و برای نمونه از میان آن‌ها می‌توان به «ملیندا و ملیندا»، سری فیلم‌های «گوینده»، «کارآموزی»، «خانه بابا» و «آستین پاورز» اشاره کرد.
http://www.aftabir.com
کد N1859625