بوفون: مجبور نیستم چیزی را تصحیح کنم / الیور به خوبی شجاعتش را نشان داد

ورزش جهان,جیانلوئیجی بوفون

به گزارش ایلنا، پنالتی بازی برگشت رئال مادرید و یوونتوس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا جنجالی ترین اتفاق هفته بود و تا به امروز بازیکنان و مربیان دو تیم در این باره صحبت کردند؛ صحنه خطای مهدی بن عطیه روی لوکاس واسکز با اعتراض شدید جیانلوئیجی بوفون همراه شد و دروازه بان باتجربه به همین دلیل از زمین مسابقه اخراج شد.

بوفون اکنون می‌گوید او این صحنه از نظر او مشکوک بوده و اینکه پنالتی نبودن را به زبان نیاورده است.

سنگربان یوونتوس به روزنامه لاگازتا دلو اسپورت گفت: من نمی‌گویم این خطا پنالتی نبود، فقط می‌گویم که مبهم بود. بیست ثانیه پیش از پایان مسابقه، یک داور با تجربه که قبلا در چنین مسابقات عالی رتبه ای بوده است، از نظر من، تصمیم دیگری داشت. این وضعیتی نبود که شما بگوید پنالتی قطعی بود.

مایکل الیور، داور بازی یوونتوس-رئال مادرید در روزهای اخیر تحت نظارت قابل توجهی قرار گرفته است، اگرچه یوفا به طور عمومی حمایت خود را ارائه می‌دهد. بوفون افزود: او یک داور با دوران حرفه‌ای عالی است اما مقداری بدشانسی در بازی داشت. من فکر می کنم یک داور جوان برای انجام یک بازی مهم فرستاده شده است، او به خوبی شجاعتش را نشان داد. متاسفانه اولیور در موقعیتی قرار گرفت که بیش از حد پیچیده، دشوار و بزرگ بود. 

بوفون درباره اخراجش بیان داشت: من مجبور نیستم چیزی را تصحیح کنم، زیرا من یک انسان هستم که احساسات دارد. من راهی برای صحبت کردن پیدا کردم که می‌تواند صحیح یا غلط باشد. برخی اوقات بیش از حد نشان می‌دهم اما این جیجی بوفون است.

کد N1859372