ماجرای حمله دیشب اسرائیل به انبار مهمات ایران در سوریه | از هواپیمای ناشناس تا اتصال سیم برق!

سوریه, حمله به سوریه, حمله آمریکا به سوریه, حمله آمریکا به سوریه دیروز, حمله به سوریه دیروز, اخبار حمله به سوریه, آخرین اخبار حمله به سوریه, تحولات سوریه, سوریه امروز, علت حمله به سوریه, ترامپ, سوریه, سوریه امروز, اسرائیل, انبار مهمات ایران در سوریه, حمله به نیروهای ایران در حلب, ایران و اسرائیل, درگیری با اسرائیل, جن

در حالی که رسانه های وابسته به تروریست های متحد غرب در سوریه مدعی حمله هواپیمای جنگنده اسرائیل به یک انبار مهمات متعلق به ایران در سوریه شده بودند؛ یک منبع موثق این انفجار را تکذیب کرد و گفت: اتصال سیم‌های برق در حومه حلب موجب وقوع جرقه‌های قوی شده است و...

شبکه تلویزیونی المیادین به نقل از منابع میدانی موثق اعلام کرد، اتصال سیم‌های برق در منطقه جبل عزان در حومه حلب موجب وقوع جرقه‌های قوی شده است که گروه‌های تروریستی این جرقه‌ها را به عنوان انفجار و بمباران اسرائیل قلمداد و اخباری دروغین در این باره ترویج می‌کنند.
انتشار این شایعه‌ها برای بالا بردن روحیه تروریست‌ها است که از شکست تجاوز سه جانبه سرخورده شده‌اند.
پیش از این؛ رسانه‌های صهیونیستی و وابسته به رژیم سعودی ادعا کرده بودند این حمله توسط جنگنده‌های رژیم صهیونیستی صورت گرفته است.
حزب الله لبنان نیز اعلام کرد خبر‌ها درباره حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به حومه جنوبی حلب صحت ندارد.
ساعاتی پیش منابع خبری از حمله یک جنگنده ناشناس به انبار مهمات یک پایگاه نظامی در جنوب حلب سوریه خبر داده بودند. که طبق آن گفته می‌شد بر اثر این حمله، انفجار بزرگی روی داده است.
کد N1859308