واکنش روسیه به حمله آمریکا به سوریه | مسئولیت تبعات جنگ سوریه به عهده آمریکا و متحدانش است

سوریه, حمله به سوریه, حمله آمریکا به سوریه, دستور حمله به سوریه, حمله آمریکا به سوریه امروز, حمله به سوریه امروز, اخبار حمله به سوریه, آخرین اخبار حمله به سوریه, جزییات حمله به سوریه, حمله ترامپ به سوریه, جنگ سوریه, اخبار جنگ سوریه, تحولات سوریه, سوریه امروز,اخبار حمله آمریکا به سوریه, حمله آمریکا به سوریه قطعی است, حمله آمریکا به سوریه امروز, اخبار حمله به سوریه, اخبار حمله آمریکا به سوریه, آمریکا به سوریه حمله کرد, آغاز حمله آمریکا به سوریه, علت حمله به سوریه, ترامپ, سوریه, سوریه امروز, واکنش سوریه به حمله آمریکا, پدافند سوریه, واکنش روسیه به حمله آمریکا به سوریه, واکنش ایران به حمله آمریکا به سوریه, واکنش به حمله آمریکا, واکنش به جنگ سوریه, واکنش روسیه به حمله آمریکا, واکنش روسیه به حمله به سوریه, واکنش روسیه به حمله ترامپ, ائتلاف آمریکا, آمریکا انگلیس فرانسه, سفیر روسیه,

واکنش روسیه به حمله آمریکا به سوریه | ساعتی پس از آغاز حمله آمریکا به سوریه، نخستین مقام روسی به این حمله واکنش نشان داد. سفیر روسیه در آمریکا، در واکنش به حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به خاک سوریه، با صدور بیانیه ای گفت: هشدار داده بودیم که این اقدامات بدون تبعات نخواهند بود.

بیشتر بخوانید: حمله آمریکا به سوریه .
بیشتر بخوانید: واکنش ایران به حمله به سوریه .
بیشتر بخوانید: آغاز حمله به سوریه .

واکنش روسیه به حمله به سوریه


سفیر روسیه در آمریکا در واکنش به تجاوز ائتلاف غربی به سوریه بیانیه ای صادر کرد. 
«آناتولی آنتونوف» در این بیانیه با اشاره به این تجاوز آن را «یک سناریوی از پیش طراحی شده» خوانده که توسط ائتلاف غربی به اجرا در آمده است. 
وی تصریح کره است: «بدترین نگرانی ها محقق شده اند و هشدارهای ما شنیده نشده اند. هشدار داده بودیم که این اقدامات بدون تبعات نخواهند بود.»
دیپلمات روش گفته که مسئولیت تمامی تبعات ناشی از این اقدام به عهده واشنگتن، لندن و پاریس خواهد بود.
او همچنین خاطرنشان کرده آمریکا به عنوان کشور دارنده بزرگترین انبار تسلیحات شیمیایی از هیچ حق اخلاقی برای سرزنش کردن سایر کشورها برخوردار نیست.
کد N1858845