بهشت درهمین نزدیکی است

مانلی پرواز,تور ارزان کیش,تور مشهد,تور ارزان دبی,

همیشه تصور ما از بهشت مکانی است که طبیعت زیبا، بکر و بی نظیری دارد و سرسبزی و زیبایی آن ما را متحیر می‌کند، برای رفتن به بهشت در همین نزدیکی با مانلی پرواز باشید تا شما را به مکان هایی ببریم که فقط در عکس‌ها دیده‌اید.

اگر بگوییم که بهشت همینجاست شاید باور نکنید، اما در سرزمین خودمان طبیعت بی نظیر و بکر کم نیست، مکان‌هایی که کمتر پای توریست‌ها به آن رسیده و فقط دوربین عکاس‌های معروف به آنجا رفته و عکس‌هایی ناب و بی‌نظیر از آنها ثبت کرده است. یکی از این مکان‌های ناب، جزیره زیبای کیش است. با اینکه گردشگران بسیاری به این منطقه گردشگری سفر می‌کنند اما اکثر افراد از منطقه‌های زیبا و بکر آن خبر ندارند. اگر می‌خواهید به کیش سفر کنید باید بدانید که در کیش منطقه‌ای بسیار خارق العاده وجود دارد که می‌توان گفت پای کمتر توریستی به آنجا باز شده است. در فاصله 400 متری کیش، جزیره‌ای است به نام جزیره هندورابی وجود دارد که مساحت آن 23 کیلومتر مربع است. در این  جزیره برای تأمین آب شیرین از قنات‎ها و چند چاه آب استفاده می‌کنند. این جزیره طبیعت زیبا، دست نخورده و بکری دارد که شاید اگر عکس‌های آن را ببینید تصور کنید این عکس ها در یکی از کشورهای توریستی دور از دسترس گرفته شده، اما در واقع این همه زیبایی در همین نزدیکی است و به سادگی با رزرو تور ارزان کیش می‎توانید از دیدن این همه زیبایی لذت ببرید و شگفت زده شوید. حتما در سفر بعدی‌تان به کیش از هندورابی دیدن کنید. حتی می‌توانید در جزیره هندورابی غواصی و ماهیگیری کنید. این جزیره بسیار کم جمعیت که ساکنان آن در حدود 90 نفر هستند، مردمان بسیار خونگرم و مهمان نوازی دارد که باعث می‎شوند لحظات خوشی را در هندورابی تجربه کنید. 


باورتان می‌شود که در مشهد روستاهایی وجود دارد که اسم آنها را نشنیده‌اید. این روستاها با اسم‌های زیبا و قدیمی ایرانی، طبیعتی بی نظیر و چشم نواز دارند. تصاویر این روستاها که در اطراف مشهد قرار دارند همانند تصاویر کارت پستالی میمانند که دیدنش از نزدیک باور کردنی نیست، حتما در سفر بعدی‌تان با تور مشهد، از روستای پلکانی کنگ، روستای آبگرم، روستای زشک و چشمه قلقلی، روستای مغان و غار مغان دیدن کنید و از سرسبزی و زیبایی چشمه های خروشان این روستاها لذت ببرید. 


اما اگر کمی دورتر از ایران برویم، بهشت دیگری در نزدیکی ایران قرار دارد که لقب خواهر خوانده‌ی جزیره کیش را بر آن نهاده‌اند. در آن سوی خلیج همیشگی فارس شهر بزرگ و پیشرفته دبی قرار گرفته که در این روزها مقصد گردشگری خیلی از توریست‌های ایرانی و خارجی است که می‌خواهند اوج هیجان را در این شهر تجربه کنند، مسلم است که دبی به خاطر داشتن آسمان خراش‌های سر به فلک کشیده و هتل‌های مدرن و به روز جهان معروف است و تکنولوژی است که این شهر را پر زرق و برق نشان می‌دهد، اما در کنار این همه مدرنیته، در دبی محله‎ای بسیار قدیمی و تاریخی با قدمتی دیرینه که به صده 1900 برمی‎گردد، وجود دارد. در این محله خانه‌هایی بسیار قدیمی و کوچه‌هایی باریک وجود دارند که شاید دیدن آنها در دبی باور کردنی نباشد. پیشنهاد می‌کنیم که اگر تصمیم به سفر با تور ارزان دبی گرفتید، حتما به محله دیدنی و زیبای الفهیدی دبی سری بزنید تا با چهره قدیمی دبی هم آشنا شوید.

کد N1858118