کاغذ دیواری خارجی ارزان تر از رنگ !

کاغذ دیواری, پارکت لمینت, وارد کننده کاغذ دیواری

شرکت لینوم فلکس با سابقه 50 ساله در صنعت کاغذ دیواری،کفپوش،پارکت و سایر تجهیزات دکوراسیون داخلی امروزه به یکی از پیشتازان این صنعت، در کشور عزیزمان ایران تبدیل شده است و اکنونآخرین و به روزترین طرح ها را از مطرح ترین برندهای این حوزه همانند برند تیمبرلند در گستره وسیع جغرافیایی، در کشورعزیزمان ایران عرضه میکنیم...

سابقه 50 ساله این شرکت که به صورت مداوم  گام های طرقی و پیشرفت را در این سالها طی کرده است نشانگر علاقه بی حد وحصرما به زیبایی وبالطبع کاغذ دیواریها ومحصولات دکوراسیون داخلی است.نسل سوم این تجارت خانوادگی با تجربه نیم قرن و شناختی جهانی جایگاهی منحصر به فرد و پیشرو در صنعت محصولات دکوراتیو کسب کرده است و حال این شرکت با الهام از زیبایی های گستره هستی، طرح های چشم نوازو روح افزا  از کلاسیک تا مدرن را به نمایش می گذارد و با طراحانی متخصص  در خلق کاغذ دیواریهای بافتی،طرح های گلدار و داماسک،لمینیت و کفپوش های مقاوم با الوارهای طبیعی چوب که درخشندگی خیره کننده و جذابیت بی انتهایی را به دیوارها و کف می دهد پیوسته در طول این سالها اهتمام ورزیده است.

استراتژیهای جدید فروش که بر گرفته از مدرن ترین متود ها و شرکتها ی بزرگ دنیاست به همراه مدیران قابل،با تجربه،تحصیل کرده در بهترین دانشگاههای خارجی و داخلی و تیم های خبره و آموزش دیده بازاریابی و تبلیغات ،فروش،مالی و حسابداری،لجستیک و انبارداری و سیستم های پیشرفته حمل ونقل به این شرکت کمک کرده است که حضور خود را با قدرت شایان توجه تثبیت کرده و پررنگ نماید.ما امروز در جایگاه یکی از بهترین شرکت های توزیع وفروش محصولات دکوراتیو،کاغذ دیواری را در تمام ایران به  دکوراتورهای حرفه ای و فروشگاههای دکوراسیون که به دنبال بهترین ها چه به لحاظ محصول،قیمت یا خدمات هستندعرضه می کنیم و به خود در انجام این خدمت می بالیم.
امروزه به دلیل استقبال چشمگیر کاغذدیواری در ایران حدود ۱۵۰۰۰۰ طرح و رنگ از انواع مدلها، کیفیت و قیمتهای مختلف تخمین زده شده که انتخاب را بسیار دشوار می کند و بسیاری از مشتریان در انتخاب سردرگم میشوند. در این شرایط انتخاب برندهای مطرح وشناخته شده کار را بسیار آسانتر میکند.

مجموعه کاغذدیواری لینوم فلکس و تیمبرلند در رنج کاملی از طرحهای کلاسیک, مدرن, فانتزی, رمانتیک, اتاق کودک و جوان وسطح قیمتهایی از کاغذدیواری با آفرهای بالا و پروژه ای تا کاغذدیواریهای لاکچری و ضخیم میباشدو کالکشنها هر ۶ ماه بروزرسانی میشوند. 
برند آشنای timberland طرحهای جدید و اورجینال را باتنوع کاملی از آنچه که میخواهید به شما میدهد.
همچینین پارکت لمینت های این شرکت با تنوعی بی نظیر از طرح ها و برجستگی هایی که تمام تداعی کننده چوب طبیعی می باشد آماده نصب در منزل شما عزیزان می باشد .

جهت سفارش و مشاهده کارها به آدرس تلگرام زیر مراجعه کنید.

کانال تلگرام : @linum

کد N1856965