آخرین وضعیت محسن یگانه | از سی سی یو بیمارستان رامسر تا لغو همه کنسرت ها

محسن یگانه, وضعیت محسن یگانه, محسن یگانه بیمارستان, محسن یگانه رامسر, آخرین وضعیت محسن یگانه, محسن یگانه رامسر, وضعیت سلامت محسن یگانه,

آخرین وضعیت محسن یگانه | در پی بیماری محسن یگانه، که کنسرت او در رامسر را نیمه کاره کذاشت، بسخنگوی اورژانس کشور خبر داد که محسن یگانه در بیمارستان امام سحاد رامسر تحت مراقبت های پزشکی است. اما روز گذشته خبر رسید که محسن یگانه از این بیمارستان مرخص شده و به تهران انتقال یافته. شنیده می شود در پی این مشکل، همه کنسرت های محسن یگانه لغو شده اند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور: محسن یگانه در زمان اجرای کنسرت رامسر دچار ضعف و بی حالی و تهوع و استفراغ و برادی پنه شد که توسط آمبولانس اورژانس رامسر به بیمارستان امام سجاد رامسر منتقل شد.
به گفته مجتبی خالدی،محسن یگانه در بخش مراقبت های ویژه، CCU بیمارستان امام سجاد (ع) رامسر تحت نظر و وضعیت وی استیبل بود.

آخرین وضعیت محسن یگانه


محسن یگانه - خواننده پاپ امروز از بیمارستان مرخص شد و روند درمان خود را در تهران ادامه خواهد داد. او شامگاه گذشته پیش از اجرای کنسرت خود در رامسر بدحال و راهی بیمارستان شد.
محمد حاتم‌پور - مدیر برنامه محسن یگانه -به ایسنا گفت:محسن یگانه شب گذشته در بیمارستان سجاد رامسر تحت‌نظر بود و جواب آزمایش‌هایش مشکلی را نشان نمی‌دهد، فقط باید مراقبت کنند و تحت نظر پزشک باشند. او مرخص شده و درمان خود را در تهران تحت نظر پزشک ادامه خواهد داد.

لغو کنسرت های محسن یگانه


او درباره لغو کنسرت‌های نوروزی محسن یگانه اظهار کرد:ما به اجرای عید نخواهیم رسید و کل اجرای محسن یگانه را تا ۱۷ فروردین کنسل کرده‌ایم به دلیل اینکه پزشک متخصص تاکید کرده است که فعلا اجرایی نداشته باشد.

علت بیماری محسن یگانه


به گفته وی،محسن یگانه حدود دو هفته گذشته مبتلا به یک بیماری ویروسی و سرماخوردگی شده بود که دیشب وسط سانس اول کنسرت رامسر به او فشار آمد و اورژانس او را با تشخیص پزشک به بخش مراقبت‌های ویژه انتقال داد.
به گزارش آفتاب، محسن یگانه در زمان اجرای کنسرت رامسر دچار ضعف و بی‌حالی و تهوع و استفراغ و برادی‌پنه (کاهش تعداد تنفس) شد و توسط آمبولانس اورژانس رامسر به بیمارستان امام سجاد رامسر منتقل شد.
کد N1848255