بیانیه احمدی نژاد درباره بازداشت مشایی | پیش بینی احمدی نژاد از حوادث آینده!

مشایی, رحیم مشایی, اسفندیار رحیم مشایی, بازداشت, بازداشت مشایی, بازداشت رحیم مشایی, بازداشت اسفندیار رحیم مشایی, دستگیری مشایی, علت دستگیری مشایی, علت بازداشت مشایی, پریوش سطوتی, مشایی سطوتی, بقایی, احمدی نژاد, بازداشت احمدی نژاد, بازداشت معاون احمدی نژاد, علت بازداشت مشایی, پریوش سطوتی کیست, همسر مشایی, دکتر فاطمی, همسر دکتر فاطمی, بقایی مشایی احمدی نژاد, مشایی بازداشت شد, چرا مشایی بازداشت شد, بازداشت بقایی, دستگیری احمدی نژاد, احمدی نژاد, علت دستگیری مشایی, دلیل بازداشت مشایی, دلیل دستگیری مشایی, چرا مشایی بازداشت شد, چرا مشایی دستگیر شد, ماجرای دستگیری مشایی, بیانیه احمدی نژاد, نامه احمدی نژاد, بیانیه احمدی نژاد درباره مشایی, واکنش احمدی نژاد به بازداشت مشایی, واکنش احمدی نژاد, بیانیه احمدی نژاد مشایی,

بیانیه احمدی نژاد درباره بازداشت مشایی | محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق که در روزهای گذشته مشایی و بقایی، دو تن از یاران خود را در بند دیده است، حالا بیانیه اعتراضی صادر می کند. او که خودش مرتضوی (متهم ماجرای وحشتناک کهریزک) را در دولتش به مقام و منزلت رسانده بود، حالا می گوید: مسوولیت سلامتی مشایی برعهده مقامات قضایی است!

بیشتر بخوانید: بازداشت مشایی .
بیشتر بخوانید: علت دستگیری رحیم مشایی .

بیانیه احمدی نژاد


محمود احمدی نژاد در واکنش به بازداشت «اسفندیار رحیم مشایی» نزدیک‌ترین چهره‌ی سیاسی به خود که از سوی اصولگرایان به «لیدر جریان انحرافی» مشهور بود، بیانیه‌ای منتشر کرد.
آقای مشایی ساعت ۲۰ شنبه شب بازداشت شد. حمید بقایی، دیگر معاون دولت او نیز چهار روز پیش برای اجرای حکم حبس بازداشت و به زندان اوین منتقل شده بود.
در بخشی از بیانیه‌ی احمدی نژاد که در کانال تلگرامی او منتشر شده، آمده است:
احمدی نژاد با بیان این که «عوامل امنیتی» در رفتاری که او «غیرقانونی» خوانده، «خودروی آقای مهندس اسفندیار رحیم مشایی را که فرزند پاک ، شجاع و انقلابی و خدوم مردم است، متوقف ساخته و ایشان را بدون اعلام علت و بیان عناوین اتهامات احتمالی ، بازداشت کرده و با خود برده‌اند».
وی که در دولت خود سعید مرتضوی، متهم اصلی ماجرای کهریزک را به کار گرفته بود، حالا در این بیانیه نوشته است: «لازم به تاکید و تصریح می دانم که مسوولیت سلامتی جناب آقای مهندس مشایی برعهده مقامات قضایی است و لازم است طبق اصول قانون اساسی، فورا نسبت به آزادی ایشان اقدام شود».
احمدی نژاد که تا کنون محمدرضا رحیمی معاون اول و رییس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی آن دولت به اتهام مالی در زندان به سر می‌برد و چهار روز پیش نیز «حمید بقایی» معاون اجرایی دولتش به اتهام مالی راهی زندان شده، در بیانیه‌ی امروز خود می‌نویسد:
«آیا تشدید فشار بر همکاران دلسوز و مومن و پاک اینجانب، حکایت از حوادثی دارد که در پیش بوده و با سرنوشت ملت و کشور در ارتباط است؟»

شکایت احمدی نژاد از بازداشت مشایی


همچنین خبرآنلاین نوشت: محمود احمدی‌نژاد در واکنش به دستگیری اسفندیار رحیم مشائی، گفت: مسئولیت سلامت آقای مشائی برعهده مقام‌های قضایی است و باید هرچه زودتر آزاد شود.
کانال تلگرامی محمود احمدی‎نژاد گزارش داد، گزیده ای از بیانیه احمدی نژاد در واکنش به بازداشت مشایی به شرح ذیل است:
اطلاع یافتم که عصر شنبه، عوامل امنیتی تحت امر دستگاه قضایی، در یک رفتار غیرقانونی، خودروی آقای مهندس اسفندیار رحیم مشایی را متوقف ساخته و ایشان را بدون اعلام علت و بیان عناوین اتهامات احتمالی، بازداشت کرده و با خود برده اند.
لازم به تاکید و تصریح می دانم که مسئولیت سلامتی جناب آقای مهندس مشایی برعهده مقامات قضایی است و لازم است طبق اصول قانون اساسی، فوراً نسبت به آزادی ایشان اقدام شود.
اینجانب شکایت این مظالم را به محضر مولای مان حضرت ولی عصر(عج) می برم و از او در انجام وظیفه دفاع از حقوق ملت و کیان کشور، استمداد می طلبم. تردید ندارم که این رفتارها، نمی تواند نتایجی بهتر از آنچه بر گذشتگان رفته است، برای بانیان آن در پی داشته باشد.
کد N1846289