دورهمی کتایون ریاحی امشب پخش می شود؟

دورهمی, برنامه دورهمی, دورهمی دیشب, دورهمی امشب, دورهمی کتایون ریاحی, دورهمی حامد همایون, زمان پخش دورهمی کتایون ریاحی, زمان پخش دورهمی کتایون ریاحی, ساعت پخش دورهمی, زمان پخش دورهمی, کتایون ریاحی, علت پخش نشدن دورهمی کتایون ریاحی, دورهمی امشب کتایون ریاحی, خلاصه دورهمی, دانلود دورهمی کتایون ریاحی,پخش دورهمی کتایون ریاحی,دورهمی کتایون ریاحی پخش می شود,دورهمی کتایون ریاحی امشب,ساعت پخش دورهمی کتایون ریاحی

دورهمی کتایون ریاحی امشب پخش می شود؟ | برنامه دورهمی با حضور کتایون ریاحی که قرار بود چندی پیش روی آنتن شبکه نسیم برود، امشب پخش خواهد شد. روابط عمومی شبکه نسیم این خبر را اعلام کرده است. دورهمی کتایون ریاحی قرار بود 17 اسفند پخش شود، اما به دلایلی این برنامه پخش نشد و اعتراض کتایون ریاحی را برانگیخت. جزئیات پخش برنامه دورهمی با حضور کتایون ریاحی را در ادامه بخوانید...

به گزارش آفتاب و به نقل از ایسنا، طبق اعلام روابط عمومی شبکه نسیم برنامه مربوط به حضور کتایون ریاحی امشب (شنبه) ساعت 23 به روی آنتن خواهد رفت. حامد همایون خواننده پاپ هم در این شب میهمان «دورهمی» است. 

دورهمی کتایون ریاحیبرنامه «دورهمی» که قرار بود شامگاه 17 اسفند ماه به مناسبت روز زن، با حضور کتایون ریاحی راهی آنتن شبکه نسیم شود، به دلایلی پخش نشد و به جای آن یکی از قسمت‌های گذشته این برنامه بازپخش شد و واکنش این بازیگر را به دنبال داشت.

معاون سیما هم پیش از این درباره حضور کتایون ریاحی در برنامه «دورهمی» که برخلاف حضور ناصر ملک مطیعی با هماهنگی انجام شده بود، اما در لحظه پخش متوقف شد، توضیح داد: برنامه مربوط به حضور کتایون ریاحی پخش خواهد شد. به هر حال پخش قواعدی فنی شامل رنگ، و صوت دارد و اگر برنامه‌ای در زمان مناسب به واحد پخش نرسد، نمی‌تواند به پخش برسد.

مهران مدیری شامگاه گذشته در «دورهمی» اعلام کرد: برنامه «دورهمی» در ایام نوروز به شکل هر شبی به روی آنتن خواهد رفت و بعد از عید خداحافظی خواهیم داشت.

http://www.aftabir.com
کد N1846074