فروش سفرهای ارزان نوروزی...!

مانلی پرواز, تور مشهد, تور ارزان مشهد, تور ارزان کیش

فصل سفر شروع شد...! چمدان هایتان را بسته اید؟ آماده یک سفر پر انرژی در عین حال ارزان و مقرون به صرف هستید؟ خیلی ها از همین حالا دارند برای سفرهای نوروزی برنامه ریزی می‌کنند

 چمدان هایتان را بسته اید؟ آماده یک سفر پر انرژی در عین حال ارزان و مقرون به صرف هستید؟ خیلی ها از همین حالا دارند برای سفرهای نوروزی برنامه ریزی می‌کنند و می‌خواهند تعطیلات فروردین را همراه خانواده در یک جای خوش آب و هوا باشند به همین خاطر تور کیش این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است و پکیج تور ارزان کیش را انتخاب میکنند. از این جهت مانلی پرواز هم برای مسافرین نوروزی ارجمند، پکیج ارزانی از تور کیش ویژه نوروز را در نظر گرفته است تا بتوانند با خیالی راحت به این جزیره مرواریدی سفر کنند و کلی لذت ببرند. آفِر تور کیش ویژه نوروز 97 بهترین فرصت می‌باشد تا خاطراتی طلایی و فراموش نشدنی را برای خود و خانواده تان رقم بزنید. پیشنهاد می‌دهم حتما به تفریحات پرهیجان مثل پارک آبی اوشن، بنانا، پاراسل، شاتل، غواصی، پلاژ، کشتی تفریحی، جنگ غواصی بروید و کلی لذت ببرید. این تفریحات در آب و هوای فروردینِ واقعا دلچسب هستند. برای اقامتگاهتان هم اصلا نگران هزینه‌ها نباشید، می‌توانید هتل هایی مثل هتل تماشا، هتل  تعطیلات، هتل لوتوس، هتل صدف را انتخاب کنید.

اما اگر دلتان یک جای معنوی همراه با آرامش را می‌خواهد، می‌توانید  تور مشهد را انتخاب کنید؛ مشهد، پنجمین کلانشهر ایران می‌باشد که در تمام روزهای سال گردشگران و زائران بسیاری را سمت خودش می‌کشاند. انتخاب  تور ارزان مشهد در نوروز 97 می‌تواند گزینه‌‍ای مناسب باشد چرا که هم به پابوس آقا امام رضا (ع) می‌روید و هم به تفریحات جالب مشهد سَری می‌زنید این تفریحات مهیج شامل پارک علمی بازیما، پارک آبی، سیرک بین المللی کاردینالی، طرقبه، پارک ملت، باغ وحش وکیل آباد، پارک طبیعی هفت حوض، پارک کوهسنگی، موزه نان، باغ موزه نادری، پارک ارم می‌باشد. برای اقامت هم می‌توانید هتل‌های با کیفیت در عین حال ارزان مثل هتل آپارتمان آلتون، هتل آپارتمان سبز طلایی، هتل آپارتمان سارینا، هتل آپارتمان تابش را انتخاب کنید. خدمات تور مشهد شامل: بلیت رفت و برگشت، اقامت در هتل با صبحانه، بیمه مسافرتی، استقبال رفت و برگشت. 
کد N1845868