چرا پزشک تبریزی به قصاص محکوم شد؟ | دلیل محکوم شدن پزشک تبریزی به قصاص

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,پزشک تبریزی به قصاص محکوم شد,دلیل محکوم شدن پزشک تبریزی به قصاص

چرا پزشک تبریزی به قصاص محکوم شد؟ | پزشک تبریز که متهم است همسر و مادر بزرگش را با خوراندن غذای مسموم به کام مرگ فرستاده است با حکم دادگاه محکوم به قصاص شد.

به گزارش آفتاب، پزشک تبریز که متهم است همسر و مادر بزرگش را با خوراندن غذای مسموم به کام مرگ فرستاده است با حکم دادگاه محکوم به قصاص شد. بیستم مهر‌سال گذشته بود که مأموران پلیس شهرستان تبریز در جریان مرگ مشکوک دوعضو خانواده یکی از پزشکان تبریز قرار گرفتند. بررسی‌ها نشان داد در این حادثه زن جوانی همراه مادر بزرگ شوهرش دچار مسمومیت غذایی شده و به کام مرگ رفته‌اند. تحقیقات اولیه حکایت از این داشت شوهر زن جوان که پزشک معروفی است مدعی شد فردی چند غذای نذری به مناسبت ایام محرم در اختیار او قرار داده است که اعضای خانواده‌اش با مصرف غذای نذری مسموم شده و در نهایت پس از انتقال پنج‌عضو این خانواده به بیمارستان، همسر و مادر بزرگش در بیمارستان فوت می‌کنند. در حالی که پزشکی قانونی اعلام کرده بود علت فوت دو عضو خانواده پزشک تبریزی مسمومیت با سم فسفین بوده که در بررسی غذاها نیز این نوع سم کشف شده است، مأموران در بررسی‌های دوربین‌های مداربسته دریافتند غذا اصلاً نذری نبوده و پزشک تبریزی غذا‌ها را از رستورانی تهیه کرده و در اختیار خانواده‌اش قرار داده است. بدین ترتیب مأموران، پزشک تبریزی را به عنوان مظنون به قتل دو‌عضو خانواده‌اش بازداشت کردند و مورد بازجویی قرار دادند. متهم در بازجویی‌ها اولیه موضوع غذای نذری را رد کرد و اعتراف کرد که غذا‌ها را از رستورانی تهیه کرده است. در نهایت متهم پس از صدور کیفرخواست و تکمیل تحقیقات چهارم مهرماه امسال در شعبه‌۳ دادگاه کیفری‌یک تبریز محاکمه شد. حجت‌الاسلام مظفری، رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده پزشک تبریزی گفت: رأی قصاص پزشک تبریزی صادر شد و این رأی در مرحله ابلاغ است و چنانچه اعتراض باشد به دیوان عالی کشور ارسال خواهد شد.
http://www.aftabir.com
کد N1845846