تخلف مالی 4 چهره مشهور در تیم ملی فوتبال | علت احضار پیروانی چه بود؟

تیم ملی, تخلف تیم ملی, تخلف مالی در تیم ملی, تخلفات مالی در تیم ملی فوتبال, افشین پیروانی, احضار پیروانی, احضار افشین پیروانی, ماجرای تخلف مالی در تیم ملی, ماجرای تخلف مالی در تیم ملی فوتبال, فساد در تیم ملی, فساد تیم ملی, فساد مالی تیم ملی فوتبال, پرونده تخلفات تیم ملی فوتبال, کمیته اخلاق, اعضای تیم ملی, فساد اعضای تیم ملی, فساد اعضای تیم ملی فوتبال,

تخلف مالی در تیم ملی فوتبال | 4 تن از اعضای مشهور تیم ملی فوتبال ایران درگیر پرونده تخلف مالی در تیم ملی هستند. گفته شده آنها برای ارائه خدمات عادی، از اسپانسر فدراسیون فوتبال مبالغ چند صد میلیونی دریافت کرده اند. تا کنون سه نفر با حضور در کمیته اخلاق درباره این تخلف چند صد میلیونی توضیح داده اند. افشین پیروانی می گوید به عنوان مطلع در این پرونده به کمیته اخلاق احضار شده است.

پرونده تخلف مالی در تیم ملی فوتبال ایران که با احضار مدیر سابق تیم ملی به جریان افتاده، اکنون مشخص شده که افراد بیشتری را درگیر خود دارد.
افشین پیروانی که چندی پیش به دلیل توضیح درباره پرونده تخلف مالی در دوران حضورش در مدیریت تیم‌ ملی فوتبال به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احضار شده بود، در ارتباط با یک شرکت طرف قرارداد با فدراسیون و تخلفات مالی که در آن مرتکب شده بود، توضیحاتی را ارائه کرد. البته پس از انتشار این خبر پیروانی در تماس با ایسنا اعلام کرد که به عنوان مطلع در این پرونده احضار شده است.

جزئیات جدید پرونده تخلف مالی در تیم ملی فوتبال


اکنون ایسنا به جزییات بیشتری از این پرونده مستند دست یافته است، جزییاتی که نشان می‌دهد 4 نفر از اعضای نامدار تیم ملی فوتبال ایران درگیر این پرونده تخلف مالی هستند و هر 4 نفر از اسپانسر فدراسیون فوتبال مبالغ چند میلیون تومانی را خارج از قرارداد برای ارائه برخی خدمات عادی، دریافت کرده‌اند.
تاکنون سه نفر از این افراد در زمان‌های مختلف به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احضار شده‌اند و درباره جزییات انجام این تخلف مالی چند صد میلیون تومانی توضیحاتی را ارائه کرده‌اند. سایر افراد درگیر و مرتبط با پرونده نیز بزودی احضار خواهند شد.
به نظر می‌رسد فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق که از حدود یک سال پیش در جریان این پرونده بوده، تاکنون به هر دلیلی نخواسته یا نتوانسته در این پرونده به جمع‌بندی برسد.
امید است که مسئولان فوتبال در راه مبارزه با تخلف و فساد مالی در فوتبال بدون درنظر گرفتن جایگاه افراد با متخلفان برخورد کنند تا یک بار برای همیشه موضوع فساد مالی در فوتبال به صورت ریشه‌ای پیگیری و حل شود.
کد N1844823