رابطه دختر 17 ساله با پسر دخترنما | پسر 20 ساله مرا بی آبرو کرد و....

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,رابطه دختر 17 ساله با پسر دخترنما,پسر 20 ساله مرا بی آبرو کرد و,,,,

رابطه دختر 17 ساله با پسر دخترنما | سن و سال کمی داشت و روی صندلی راهروی پلیس فتا نشسته بود.انگشتانش را در هم گره کرده بود و مدام پاهایش را تکان می داد، می شد به راحتی اضطراب را در چشمانش دید.

به گزارش آفتاب، دختر جوان گفت: 17 ساله هستم، عاشق فضای مجازی بودم که با اصرارهای بچه گانه؛ پدرم گوشی هوشمندی برایم خرید و دیگر فکر می کردم به تمام آرزوهایم رسیده ام.
در کمترین زمان انواع نرم افزارها را نصب کردم و مدام در دنیای مجازی سیر می کردم و نمی دانستم که ممکن است این فضای مجازی در یک چشم بر هم زدنی آبروی مرا بر باد دهد.
در همین جریان یک دوست مجازی در شبکه های اجتماعی پیدا کردم. او خودش را نسرین معرفی کرد و برای من محرم راز شده بود و با من درد دل می کرد و من هم سیر تا پیاز زندگی ام را برایش می گفتم، بعد از مدتی از من خواست عکسی از خودم در اختیارش قرار دهم، اول مقاومت کردم اما طوری رفتار کرد که دیگر به او اعتماد کردم و چندین عکس خصوصی از خودم برای او فرستادم اما به یکباره گفت وگوهایش با من کمرنگ شد تا این که پیامی تهدیدآمیز دریافت کردم.
دختر 17 ساله نگاهی به چشمان پدر و مادرش انداخت و ادامه داد: او از من خواست که من با او ارتباط داشته باشم و تهدید کرد که اگر پاسخ منفی بدهم عکس های خصوصی مرا منتشر خواهد کرد، آن روز تاب و قرار نداشتم و روز بعد موضوع را به مادرم گفتم.
وقتی به خواسته او پاسخ ندادم عکس های مرا در گروه های دوستانه ای که خودم به او معرفی کرده بودم منتشر کرد و در یک چشم برهم زدنی آبروی مرا برد.
سرهنگ «محمدپور» رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان گفت: با طرح شکایت از طرف این دختر 17 ساله که قربانی اعتماد در فضای مجازی شده است مهندسان این پلیس رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند که در کمتر از 24 ساعت متهم 20 ساله این پرونده که پسر بود در تهران شناسایی شد و با هماهنگی انجام شده وی در این شهر دستگیر شد.
http://www.aftabir.com
کد N1843377