جزئیات پورشه برقی در بازار +عکس

پورشه, پورشه جدید, پورشه مدل جدید, مدل جدید پورشه

جزئیات پورشه برقی در بازار | پورشه "میشن e" کراس توریسمو سورپرایز پورشه در نمایشگاه ژنو بود که رونمایی از این خودرو برای دنیای خودرو بسیار جالب و هیجان انگیز بود که این خودرو...

بیشتر بخوانید : بهترین خودرو برقی جهان...
بیشتر بخوانید : کامیون جدید بنز...
بیشتر بخوانید : سبک ترین پورشه جهان!...
یکی سوپرایزهای بزرگ پورشه در نمایشگاه ژنو نمایش پورشه "میشن e" کراس توریسمو است که توسعه روی آن همچنان ادامه دارد.
این خودرو به زودی برای فروش به بازاهای جهانی ارائه می‌شود و در نسخه تولیدی اشتراکات زیادی با نسخه مفهومی‌اش خواهد داشت.
این خودرو یک مدل کاملا برقی  محسوب می‌شود و به دو موتور الکتریکی – یکی در محور جلو و دیگری در عقب- مجهز است. این دو موتور در کنار یکدیگر ۶۰۰ اسب بخار قدرت تولید می‌کنند.
همین میزان قدرت با توجه وزن خودرو "ئی- میشن" را به یکی از سریع‌ترین خودروهای کلاس خود تبدیل می‌کند تا برای رسیدن به  شتاب صفر تا  100 کیلومتر به کمتر از ۴ ثانیه زمان نیاز داشته باشد.
بدنه خودرو نیز در نمای خارجی با بیشتر پورشه‌های ساخته شده در جهان فرق دارد.پورشه برای تولید این سبک و سیاق یک خط تولید جداگانه را برای خود راه‌‌اندازی کرده است تا بتواند ظرفیت ساختارهای الکتریکی را برای خودروی جدیدش فراهم آورد.
در کف کراس توریسمو ئی- میشن باتری‌های لیتیوم- یون قرار گرفته‌اند و ظرفیت حرکت خودرو برای مسافت ۳۳۰ مایلی را با یک بار شارژ فرآهم می‌آورند.
مقامات و متخصصان پورشه اعلام کرده‌اند که شارژ ۸۰ درصدی باتری‌ها در این خودرو تنها به  15 دقیقه زمان نیاز دارد و این خودرو  تنها با ۵ دقیقه شارژ می‌تواند مسافتی حدود ۶۰ مایل را طی کند.
باتری‌های خودرو با سه روش شارژ خواهند شد که پمپ‌های قدرتمند شارژ، شارژ خانگی یا سامانه شارژ القایی از آن دسته هستند.
در چیدمان داخلی این خودرو، فضای عرضی مورد تمرکز طراحان بوده است. در اصل شما اختلاف سطحی بین دکمه‌ها یا صفحات نمایشگر اطلاعات و سرگرمی نخواهید دید. اما شاید یکی از جذابیت‌های فضای داخلی در این "ئی- میشن" کراس اتصال زیبای کنسول و داشبورد با شیبی ملایم به یکدیگر است که لوکس، راحت و خوشایند به نظر می‌رسد. از طرفی در هر نقطه‌ای از این خودرو شاهد صفحات نمایش لمسی در ابعاد مختلف خواهید بود.
کد N1841763