شرایط پیش فروش نقدی و اقساطی ون «وانا» | جدیدترین شرایط فروش وانا

وانا, ون, ون وانا, فروش وانا, شرایط فروش وانا, شرایط فروش نقدی وانا, شرایط فروش اقساطی وانا, شرایط فروش نقدی و اقساطی وانا, فروش نقدی وانا, فروش اقساطی وانا, فروش نقدی و اقساطی وانا, وانا نقدی, وانا اقساطی

شرایط پیش فروش نقدی و اقساطی ون «وانا» | وانا محصول جدیدی از ایران خودرو دیزل است که در طرح پیش فروش نقدی و اعتباری با اقساط 20 ماهه با مبالغی که در متن زیر آمده است به فروش می رسد. در ادامه می توانید شرایط پیش فروش نقدی و اقساطی وانا را ببینید...


بیشتر بخوانید : آخرین شرایط فروش پژو 301...


در این طرح که از روز یکشنبه 20 اسفندماه اجرا می شود، محصول ون «وانا» با اعمال تخفیف دو میلیون تومانی درخرید نقدی به قمیت 107 میلیون و 900 هزار تومان با موعد تحویل 30 روز کاری عرضه می شود.

متقاضیان در طرح فروش اقساطی و اعتباری نیز می توانند با پرداخت 50 میلیون تومان وجه نقد برای نام نویسی خودرو با موعد تحویل 30 روز اقدام کنند. مشتریان برای پرداخت مابه التفاوت قیمت خودرو و ارایه چک از یکسال تا چهار سال اختیار عمل خواهند داشت.

طرح پیش فروش وانا به صورت یک ودیعه ای با پیش پرداخت 50 میلیون تومان نیز به مشتریان پیشنهاد شده است. در طرح پیش فروش دو ودیعه ای، ودیعه اول 35 میلیون تومان و ودیعه دوم 15 میلیون تومان (قابل پرداخت در اردیبهشت 97) تعیین شده است. که مابه التفاوت نیز در زمان صدور دعوتنامه دریافت خواهد شد.

موعد تحویل خودرو در طرح پیش فروش خرداد، تیر و مرداد 97 پیش بینی شده است.

نام نویسی متقاضان در این طرح صرفا از طریق پایگاه اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir صورت می گیرد. متقاضیان می توانند با مراجعه به این پایگاه اینترنتی نسبت به نام نویسی و بهره مندی از مزایای این طرح اقدام کنند.

گفتنی است، ون وانا با داشتن ظاهری زیبا، از ایمنی و فضای داخل کابین و امکانات و قوای محرکه خوبی نیز بهره مند است و این خودرو علاوه بر امکان استفاده به عنوان خودروی شخصی، می تواند به عنوان خودروی تشریفات، تاکسی شهری و بین شهری و آمبولانس نیز مورد استفاده قرار گیرد.


کد N1841753