ماجرای عجیب دختر مرد 6 زنه | لطیفه با یک جاسوس فرانسوی فرار کرد

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,ماجرای عجیب دختر مرد 6 زنه,لطیفه با یک جاسوس فرانسوی فرار کرد

ماجرای عجیب دختر مرد 6 زنه | لطیفه دختر جوان امیر دبی با یک مرد فرانسوی فرار کرد و با گذاشتن فیلم و پست صوتی اقدام به افشاگری علیه پدر 6 زنه اش کرد.

به گزارش آفتاب، یک روزنامه انگلیسی فیلمی از لطیفه دختر حاکم دبی منتشر کرد که در آن «لطیفه» تاکید می کند که از کشور فرار کرده است پس از آنکه سه سال به صورت مخفیانه تحت بازداشت بود.
در ویدئویی که روزنامه دیلی میل منتشر کرد، لطیفه (33 ساله) می گوید که سه سال را در زندان بسر برد و پزشکان در بیمارستان برای جلوگیری از "سرکشی و نافرمانی" وی، به او داروی بیهوشی می دادند.
لطیفه ادعا کرد که از طریق یک جاسوس فرانسوی به خارج از کشور منتقل شد و او اینک در یک کشتی درمقابل سواحل هند بسر می برد. و احتمال می رود که از آمریکا درخواست پناهندگی سیاسی کند و با یکی از وکلا در این خصوص صحبت کرده است.
وی تصریح کرد که یکی از 30 فرزند حاکم دبی است که 6 بار ازدواج کرده بود.
پیش از ترک کشور لطیفه ویدئویی درباره علل تمایلش برای فرار از امارات را منتشر و مطالب شوک آور در این خصوص مطرح کرده است.
علاوه بر این ویدئو، وی مجموعه ای از پیامهای صوتی ارسال کرده که طی آنها علل فرار را توضیح می دهد.
http://www.aftabir.com
کد N1841734