مهمترین قسمت سفر در نوروز کجاست؟

تور مشهد, تور کیش, تور استانبول, مانلی پرواز

شاید سفر کردن در نوروز به نظر خیلی پرهزینه و گران تمام شود، در صورتی که اگر با آژانس هواپیمایی مانلی پرواز آشنا شده باشید متوجه می‌شوید که با هزینه‌های مناسب‌تر هم می‌شود ایده‌آل سفر کرد.

 ما پیشنهاد ویژه‌ای برای کسانی که سالی یک بار فقط در نوروز به سفر می‌روند، داریم. برای سفر در نوروز بودجه مشخصی را تعیین کنید، اگر می‌خواهید به خارج از ایران سفر کنید باید خیلی زود برای گرفتن ویزا و پاسپورت اقدام نمائید و تور خارجی را از قبل رزرو کنید تا در روزهای آخر با مشکل پر بودن ظرفیت هتل و پرواز مواجه نشوید. اگر هم می‌خواهید که داخل ایران باشید و ایرانگردی کنید توصیه ما این است که برای کاهش هزینه‌ها حتما تور مسافرتی بخرید. زمانی که مثلا تور مشهد نوروز 97 را رزرو می‌کنید نسبت به اینکه خودتان بخواهید هتل را رزرو کنید و پرواز را بخرید ارزان تر می‌شود و نه تنها مشهد بلکه اگر بخواهید برای تعطیلات نوروز به جزیره کیش هم بروید با رزرو تور کیش نوروز 97  می‌توانید سفری کم هزینه اما لوکس با تفریحات دریایی و غیره داشته باشید.
پیشنهاد مانلی پرواز برای گردشگرانی که به سفرهای خارجی علاقه دارند، این است که اگر می‌خواهید به استانبول سفر کنید از یک ماه قبل حتما برای رزرو تور اقدام نمائید. براساس تجربه‌ای که ما در زمینه فروش تور استانبول طی چندین سال بدست آورده‌ایم به این نتیجه رسیده‌ایم که مسافران ترجیح می‎دهند هتل‌هایی که در خود میدان تکسیم هستند را برای اقامت انتخاب کنند و بیشترین مسافران را هتل‌های پنج ستاره‌ی این منطقه دارد. به همین خاطر توصیه می‌کنیم هتل مدنظرتان در تور استانبول نوروز 97 را از یک ماه قبل رزرو کنید. البته قابل ذکر است که تنها استانبول به این گونه نیست بلکه گرجستان، ارمنستان، دبی، مالزی، تایلند و ... هم از این موضوع مستثنا نیستند. پس بهتر است حتما برای سفرهای نوروزیتان با برنامه ریزی دقیق پیش بروید. برای سفر در تعطیلات نوروز بهتر است تورهای ویژه نوروزی را انتخاب کنید چرا که از نظر قیمت با تورهای دیگر تفاوت دارد به طور مثال:  تور گرجستان نوروز 97 و یا  تور ارمنستان نوروز 97 از تورهای معمولی که در سایر ایام سال به فروش می‌رسند ارزان‌تر می‌باشد. برای رزرو تور با شماره 02154929 تماس حاصل نمائید.کد N1841213